LED mi beyaz ampul mü?

KeremK58

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Astra J aracımın plaka aydınlatmalarına LED taktım ancak 1 ay geçince direkt bozuldu yanıp sönmeye başladı. Piyasada farklı LED'lere göz attım fakat hepsi hemen hemen aynı kaliteli bir şey bulamadım. Araştırırken beyaz ampuller oluyormuş yeni öğrendim. Sizce beyaz ampul taksam LED ile aynı parlaklığı ve beyazlığı verir? Önerdiğiniz bir ürün varsa bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Astra J aracımın plaka aydınlatmalarına LED taktım ancak 1 ay geçince direkt bozuldu yanıp sönmeye başladı. Piyasada farklı LED'lere göz attım fakat hepsi hemen hemen aynı kaliteli bir şey bulamadım. Araştırırken beyaz ampuller oluyormuş yeni öğrendim. Sizce beyaz ampul taksam LED ile aynı parlaklığı ve beyazlığı verir? Önerdiğiniz bir ürün varsa bekliyorum.

LED daha iyi bir parlaklık verir ama siz iç ortam için olan LED'lerden almış olabilirsiniz.
Dış ortam ve silikonlu olanlardan alın.

En iyisi aydınlatma olarak klasik sarı ampüller. LED'ler ve beyaz ışıklar yolu aydınlatmaz. Sarı takarsanız ayrıca şehir dışı trafiğinde karşıdan gelen ananıza avradınıza sövmez.
Ya konuyu okumadın ya da kafan almıyor ? Plaka aydınlatmasına diyorum karşıdan gelen diyorsun.

O beyaz ampuller daha çok ışık verecektir fakat plakayı da kapatabiliyor bazı ampuller ve çok sıkıntı yaratıyor radarda vs.

Geri
Yukarı