Left 4 Dead 1 alınır mı?

Deva Bulmam

Decapat
Arkadaşlar biliyorsunuz indirimde iki oyun da bayağı düştü. Şimdi 2 seçeneğim var. Ya Left 4 Dead 2 alacağım, ya da bundle paketi alacağım. Ama şöyle diyeyim, hikaye modu için değil. Yani bana en çok oynanan ve en zevklisi hangisiyse o lazım. Çünkü zamanında 2 oyunun da hikaye modunu bitirmiştim. Online için gerekli. Left 4 Dead 1'in online versiyonu iyi değilse ona boşuna para vermeyip başka oyun alayım.

Sağ olun arkadaşlar, sadece 2. oyunu alıyorum.

Edit: Hayırlı olsun bana :)

Ekran Alıntısı.PNG

L4D2 içerisinde 1'in haritaları ve karakterleri de bulunuyor. Bence 2. oyun daha doğru bir seçim olur.
Ekleme: Atölye içerikleri ve Online oyuncu sayısını da katarsak 2 en doğru seçim olur.

L4D2'nin karakterleri ve haritaları farklı diye biliyorum. L4D2 de modlu oynayabiliyorsunuz Custom mapler vs. daha avantajlı.

L4D2'nin karakterleri ve haritaları farklı diye biliyorum. L4D2 de modlu oynayabiliyorsunuz Custom mapler vs. daha avantajlı.

Evet karakterler farklı ama Steam'den alıp oynadığımda hiçbir mod vb kurmadan da l4D1'in karakterleriyle ve haritalarıyla oynayabiliyordum. Belki de bende bundle olduğundan dolayı oynayabiliyorum emin değilim bu konuda.

Yeni konular

Geri
Yukarı