Left 4 Dead 3 geliyor olabilir mi?

Bence önce motorun fizik kalitesini göstermek için Portal veya zamanında yaptıkları gibi bir HL oyunu çıkartırlar.

Yeni motorla gelebilir mi gelebilir ama ne kadar heyecenlaniriz orasi tartisilir.

Sanmam. Left 4 Dead'in zaten yeni versiyonu çıktı.
Evet ama hiçbir left 4 dead benzer oyunu orjinal left 4 dead gibi olamaz ve yerini alamaz çünkü orijinal L4D tadı tuzu zevki eğlencesi ve yeri başkadır,

O kadar çok 4 kişilik co-op shooter var ki gelecek olsa dahi gram heyecanlandırmaz. L4D'nin zamanı geldi geçti, o tarz oyunlar beni sarmıyor artık.
Olabilir ama hala şuan binlerce insanlar hunharca gibi left 4 dead oynuyorlar

Zamanı geçti dediğin oyunu anlık 30.000-40.000 kişi oynuyor. Bir de yenisi çıktı denilen Back 4 Blood'a bakalım. Pardon bakamıyoruz çünkü oynayan yok.
Doğru dedin back 4 blood için, çıkmış bomboş bir balondur kısa süre içerisinde hype'ı sönmüş kötü bir oyun, oyundaki en büyük eksiklik Steam workshop olmamasıdır ve oyuna zar zor güncelleme geliyor, gelse bile yenilik yok doğru düzgün, gerçekten boşa masraf edeceğin oyunlardan biridir back 4 blood, o yüzden oyunada puanım 10 üzerinden 3 o 3ü de sadece grafik için o kadar.

Son düzenleme:
Biliyorsunuz son zamanlarda Counter Strike: Global offensive için Source 2 güncellemesinden bahsediliyor. Geçenlerde Twitter'da Aquarius'un DotA'ya gelen güncellemedeki CS2 sızıntısını gösterdiği bir post karşıma geldi. Fakat postun içinde "Left 4 Dead3" de geçiyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bahsi geçen tweet.
Yanlış hatırlamıyorum turtle rock (left 4 dead serisinin yapımcıları) black 4 dead i bıraktık Dan sonra başka bir AAA oyun projesi üzerinde çalışacaklarını söylediler belki bu left 4 dead 3 olabilir ama baya düşük bir ihtimal ve bu benim tahmin

Yeni konular

Geri
Yukarı