Lego Marvel Super Heroes istediğimiz yerde karakter değiştirebiliyor muyuz?

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
Lego Marvel Super Heroes'te mesela Kaptan Amerika'lı bir yer var ben orada başka karaktere geçebiliyor muyum? Mesela o görevde Spider-Man olabiliyor muyum? Yoksa sadece yan görevlerde mi istediğimiz karakteri seçebiliyoruz? Oyunun istediğimiz yerde karakter değiştirme işlevi nasıl çalışıyor? Ona göre oyunu alacağım.

Son düzenleme:
Lego Marvel Super Heroes'te mesela Kaptan Amerika'lı bir yer var ben orada başka karaktere geçebiliyor muyum? Mesela o görevde Spider-Man olabiliyor muyum? Yoksa sadece yan görevlerde mi istediğimiz karakteri seçebiliyoruz? Oyunun istediğimiz yerde karakter değiştirme işlevi nasıl çalışıyor? Ona göre oyunu alacağım.
Bir ana görevi ilk defa oynarken sadece oyunun belirlediği karakterlerle oynayabilirsiniz fakat eğer o görevi bitirdikten sonra tekrar dönerseniz veya açık dünyaya çıkarsanız açtığınız tüm karakterleri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Sadece freeroam dolaşırken karakter değiştirebiliyorsun diye hatırlıyorum normal görevlerde oyun hangi karakteri veriyorsa onda oynuyorsun.

Geri
Yukarı