Lehim aleti önerisi

Makaleler
10
Yer
Kenya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600
B450M S2H V2
Apacer 8GB 3000MHz
XFX RX 570 4GB
Corsair Spec Delta RGB
Corsair VS550 (Beyaz etiketli)
Meslek
Öğrenci
Türkiye ya da AliExpress'ten alınabilecek lehim aletine ihtiyacım var. Isısı çok düşük olmaması tercihim, monitör besleme kartı kondansatörlerini değiştirmek ya da arabada bazı şeyleri lehimlemek gibi ihtiyaçlar için alacağım. Fiyatları hakkında pek bir fikrim yok. Ancak ben tahmini olarak 150-200 TL bütçe ayırayım. Çok üst düzey bir şey olmasına gerek yok kişisel kullanım için alıyorum. Yanında lehim teli vesaire de sete dahil olmalı çünkü evde lehim telim yok.

Hocam 150-200 TL'ye en baz Türkiye'deki Çin üretimi lehimlerden alabilirsiniz. Bahsettiğiniz lehimler için bütçeyi biraz çıkarmak gerekiyor.

Hocam 150-200 TL'ye en baz Türkiye'deki Çin üretimi lehimlerden alabilirsiniz. Bahsettiğiniz lehimler için bütçeyi biraz çıkarmak gerekiyor.
Bir tane giriş bir tane orta seviye ürün linki atar mısınız? Ona göre karar vereyim, araştırmadığım bir ürün olduğundan fiyatlar hakkında hiçbir fikrim yok. Ancak dediğim gibi kişisel kullanım için alacağım, amacım evde dursun illaki lazım olur.

AliExpress gibi yerlerden değil de direnc.net sitesini öneririm. Oradan bir ton alet aldım okul için ve sorun çıkmadı.
Ben elektronik okumuyorum evde bir şeye lazım olsa elimde bulunsun diye alacağım. Youtube'dan bakarak bazı şeyleri tamir etmek için falan yani. Dediğiniz siteye bakayım, umarım aradığım tarzda bir şey bulurum.

Ben elektronik okumuyorum evde bir şeye lazım olsa elimde bulunsun diye alacağım. Youtube'dan bakarak bazı şeyleri tamir etmek için falan yani. Dediğiniz siteye bakayım, umarım aradığım tarzda bir şey bulurum.
Zaten normal lehim için tavsiye ettim. En ucuzu normal lehimler için.

Geri
Yukarı