Lehim teli önerisi

Kurtel'in aynısını kullanıyorum. Attığınız yerde biraz pahalı gibi ben Aralık Ocak gibi 260₺'ye almıştım.

Kurtel'in aynısını kullanıyorum. Attığınız yerde biraz pahalı gibi ben aralık ocak gibi 260₺'ye almıştım.

Hocam daha ucuzu yok maalesef. Bir yerde 280 tl'ye var fakat +50 kargo ile 330 TL'ye geliyor.

Şehrinizde bu tarz elektronikçilerin olduğu bir sokak/cadde gibi biryer varsa oradan alabilirsiniz eğer daha uygunsa.

Yalnız bu 0.75 hassas yerlerde kullanacaksanız alın bunu.

Şehrinizde bu tarz elektronikçilerin olduğu bir sokak/cadde gibi biryer varsa oradan alabilirsiniz eğer daha uygunsa.
Evet bir fiyat sormadığım elektronikçiler kaldı.

Şehrinizde bu tarz elektronikçilerin olduğu bir sokak/cadde gibi bir yer varsa oradan alabilirsiniz eğer daha uygunsa.

Yalnız bu 0.75 hassas yerlerde kullanacaksanız alın bunu.

Biliyorum. Özellikle devre lehimi için alıyorum ki 1.2 mm gibi sıkıntı yaşamayım. Zaten ince olması sorun değil asıl sorun kalın olması. Ha incede büyük bir yer için biraz fazla lehim kullanırsın fazla problem olmaz.

1.5mm biraz daha uygun fiyatlı olabilir. Bir bakın bence

Hocam ben meslek lise öğrencisiyim.
PCB karta devre elemanı lehimlerken 1.2mm kullanıyorum biraz dikkatli olmam gerekiyor sadece onun harici sıkıntı olmuyor kaç mm olduğu

O zaman bir elektronikçilere sorun pazarlık yapmaya çalışın hangisi uygunsa oradan alın

Bende meslek lisesindeyim atp elektrik-elektronik zaten bende onun için alıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…