Lenovo 23.6" D24F-10 alınır mı?

Bütçen daha üstüne yetmiyorsa 144 Hz istiyorum diyorsan al derim. 144 Hz apayrı bir şey 60'dan sonra. Ayrıca bu bütçede de başka yok sanırım. 2. El dışında.

Fiyatına göre performansı iyi gibi duruyor. 1 ms 144hz monitörler genelde en düşük 1000-1200 tl aralığında oluyor. Indirimden faydalanır bu fiyata alırsan ucuza kapasın bence.

Fiyatına göre gayet iyi duruyor . 23.6 gayet işini görür. Çerçevesi kalın ama bu fiyata beklentilerin fazla olmamalı. 1 ms 144hz monitör bulmak çok zor bu fiyata.

TN panelden genelde kimse memnun değil IPS alman yerinde olacaktır ama o zamanda fiyat artıyor bence kullanıcı yorumlarına bakıp karar verin

TN panelden genelde kimse memnun değil IPS alman yerinde olacaktır ama o zamanda fiyat artıyor bence kullanıcı yorumlarına bakıp karar verin
Viewsonic 144 Hz TN kullanıyorum. Kimse memnun değil demek bence yanlış. Ben gayet memnunum TN panelden ayrıca IPS panellerden daha hızlı ve daha sorunsuzlar. Standart bir kullanıcıyı renkleri üzmeyecektir. Bütçe olsa IPS tabiki alsın ama bu bütçede en mantıklısı arkadaşın kendi seçtiği olacaktır. IPS 75 HZ alacağına 144 TN alamsı çok daha mantıklı olacaktır. Renkler güzelleşsin diye akıcılıktan vazgeçmek bence saçmalık.
Sizin bir öneriniz var mı peki?
Attığın ürünü alman en mantıklısı olacaktır.

Genelde dedim memnun değiller ki ben daha önce kaç tane TN panel laptop ve monitör kullandım çin işkencesi çektim ekranı görebilmek için aşağı yukarı eğmekten bıktım sağdan soldan bakmayı geçtim bile ama tabi iyi bir tn panel kötü bir ıps'ten iyimidir oda kullanıcıya bağlı.

Doğrudur, 8 yıllık TN panel eski bir monitörüm var mesela o çok kötü. Direk karşısından bakmak gerek. Ama yeni TN paneller öyle değil. Acı olarak gayet genişler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…