Lenovo, Acer, Gigabyte gibi markaların RTX 4000 laptopları ne zaman satışa çıkar?

LOQ RTX4060 900 dolarlık laptopu 45 bin TL'den(2300 dolar) satmazlar heralde.
Legion serisi 4060 muhtemelen dediğiniz gibi olabilir.
Direk cimer üzerinden şikayet ederiz. Arkadaş ekonomi kötü de 900 dolarlık ürünün hakkı 26bin lira hadi taş çatlasın 30bin liradan sat üstü karaborsacılık.

LOQ RTX4060 900 dolarlık laptopu 45 bin TL'den(2300 dolar) satmazlar heralde.
Legion serisi 4060 muhtemelen dediğiniz gibi olabilir.
Lenovo formunda ne zaman geleceklerini sordum 2-3 ay içinde gelmesi planlanıyormuş. Bekleyip beklememek size kalmış.

Lenovo formunda ne zaman geleceklerini sordum 2-3 ay içinde gelmesi planlanıyormuş. Bekleyip beklememek size kalmış.
Bunu Lenovo yetkilileri mi kullanıcılar mı söyledi? Çünkü LOQ serisinde nisan ayında çıkış yapacaklarını söylemişti Lenovo.

Bunu Lenovo yetkilileri mi kullanıcılar mı söyledi? Çünkü LOQ serisinde nisan ayında çıkış yapacaklarını söylemişti Lenovo.

Lenovo forumda yetkili arkadaştan öğrendim hocam. 2-3 aya kadar ekonomi ne olur bilemiyorum beklemek tam bir risk

Dosya Ekleri

• 1CD92926-0ADF-4E23-9713-FBA762D9485D.jpeg
    80,8 KB · Görüntüleme: 38
Bekle bekle ağaç olduk hocam. Masaüstü alacağım en son.

Sorma hocam Lenovo her sene geç getiriyor cihazları uyguna laptop alacağız diye seviniyorduk oda ortada laptop yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…