Lenovo B50-10 laptopta Windows 7 başlatılırken kırmızı çizgi çıkıyor ve donuyor

verbayer

Decapat
Lenovo B50-10 laptopuma Windows 7 kurulumu yapıyorken olması gerektiği gibi yeniden başladı. Sistemi boot ederken Windows başlatılıyor kısmında donuyor, ekranın üstünde kırmızı bir çizgi çıktıktan sonra yeniden başlatıp sistem düzgün başlatılamadı bölümünü gösteriyor. O bölümde bulunan güvenli başlat gibi seçenekler de bir süre beklettikten sonra aynı şekilde yeniden başlatıyor. Buradaki sorun nedir ve nasıl çözebilirim?

kaldırsa onu kurmaz mıydım sizce?
windows 10 ile bırakın bir iş yapmayı windows menüsünü zor açıyorum. Zaten kullanacağım ana işletim sistemi olmayacak, desteğinin kesilmesi beni etkilemeyecektir.
Yeni sisteme geçiş yapın (!), Modlanmış windows sürümlerinden kullanabilirsiniz diye düşünüyorum veya LTSB sürümlerinden biri de olabilir.

Yeni sisteme geçiş yapın (!), Modlanmış windows sürümlerinden kullanabilirsiniz diye düşünüyorum veya LTSB sürümlerinden biri de olabilir.
kurulumu yaptığım iso dosyası modlanmış, windows 8 installerı kullanıyor, o yüzden kurulum sırasında bir sorun çıkmadı. sıkıntı boot ederken çıkıyor, onu da elimdeki medyayı kurcalayarak çözebileceğimi düşünüyorum. dediğiniz de bir seçenek tabii, modlanmış sürümlere göz atacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı