Lenovo B570E laptop şarj almıyor

Cicenes35

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar elektriklerde sıkıntı çıktı 1 saniye içinde gidip geldi 2 defa sonra laptop şarj almamaya başladı. Bataryayı çıkarıp bataryasız denedik ama olmadı. Biligsayar şu anda çalışıyor ama şarjı çok az. Korkuyorum biraz bir şey olduğundan. Cihaz Lenovo B570e.

Arkadaşlar elektriklerde sıkıntı çıktı 1 saniye içinde gidip geldi 2 defa sonra laptop şarj almamaya başladı. Bataryayı çıkarıp bataryasız denedik ama olmadı. Biligsayar şu anda çalışıyor ama şarjı çok az. Korkuyorum biraz bir şey olduğundan. Cihaz Lenovo B570e.
Wistron LA57'nin chipseti, derin dondurucu gibi cihazlara karşı zayıf. USB portları 1-2 saniyeliğine çalışmaz ve drop girmesine sebep veriyor derin dondurucu gibi bazı cihazların motorunun kapanması. Ben de onun kardeşi V570c vardı. UEFI olarak Windows kullanmayı unutmayın.

Wistron LA57'nin chipseti, derin dondurucu gibi cihazlara karşı zayıf. USB portları 1-2 saniyeliğine çalışmaz ve drop girmesine sebep veriyor derin dondurucu gibi bazı cihazların motorunun kapanması. Ben de onun kardeşi V570C vardı. UEFI olarak Windows kullanmayı unutmayın.

Ne yapacağım.

Geri
Yukarı