Lenovo G24-20 monitörde görüntü gidip geliyor

qu4ster

Centipat
Monitör
Lenovo G24-20
Birkaç gün önce oyun oynarken gitmişti çok umursamadım çok ısındığı için olmuştur diye. Gece yatarken cızırtılı bir ses fark ettim prizi çıkardım ses gitti. Bugün de oyun oynarken bir anda ekran gitti geri geldi oyuna devam ettim yine gitti. O cızırtılı ses monitörün güç girişinden geliyormuş şimdi kabloyla 1-2 oynayınca geliyor kabloyu bırakınca geri gidiyor görüntü. Sorun monitörün girişinde mıdır yoksa kabloda mıdır? Garantiye göndermeli miyim? Monitör Lenovo G24-20. düzenleme: Kablonun ucunda da hafif bir yanık kokusu var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen CW ile ilgili lakin yanık kokusunu anlamadım, kutudan çıkan DP kablosu ile mi kullanıyorsunuz? CW problemini yenileme hızını 165'ten 144'e çekerek düzeltebilirsiniz.

Birkaç gün önce oyun oynarken gitmişti çok umursamadım çok ısındığı için olmuştur diye. Gece yatarken cızırtılı bir ses fark ettim prizi çıkardım ses gitti. Bugün de oyun oynarken bir anda ekran gitti geri geldi oyuna devam ettim yine gitti. O cızırtılı ses monitörün güç girişinden geliyormuş şimdi kabloyla 1-2 oynayınca geliyor kabloyu bırakınca geri gidiyor görüntü. Sorun monitörün girişinde mıdır yoksa kabloda mıdır? Garantiye göndermeli miyim? Monitör Lenovo G24-20. düzenleme: Kablonun ucunda da hafif bir yanık kokusu var.

O kabloyu biraz güç kullanarak iyice oturtun zor takılan bir sokettir.
Cızırtı gidecektir.

Eğer yine git gel yaparsa garantiye yollayın.

Muhtemelen cw ile ilgili lakin yanık kokusunu anlamadım, kutudan çıkan DP kablosu ile mi kullanıyorsunuz? Cw problemini yenileme hızını 165'ten 144'e çekerek düzeltebilirsiniz.

Ses cwden değil hocam güç girişinden geliyor cwden gelen ayrı ses hatta hareket ettirirken ufak çat sesi bile duydum.

Cızırtı gidecektir.

Başka bir tane daha kabloyla denesem mi dedim ama benim kablom 10a 250v, diğer kablo 2, 5A 250v eklediğim fotoğrafta ise monitörün arkasında "current: 1, 5a" yazıyor bunu 2, 5A ile denesem sıkıntı çıkar mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20231111_144502.jpg
    IMG_20231111_144502.jpg
    240,3 KB · Görüntüleme: 11
Ses cwden değil hocam güç girişinden geliyor cwden gelen ayrı ses hatta hareket ettirirken ufak çat sesi bile duydum.

Başka bir tane daha kabloyla denesem mi dedim ama benim kablom 10a 250v, diğer kablo 2, 5A 250v eklediğim fotoğrafta ise monitörün arkasında "current: 1, 5a" yazıyor bunu 2, 5A ile denesem sıkıntı çıkar mı?

Sorun olmaz takabilirsiniz.

Cızırtı gidecektir.

Hocam benim prizim biraz kısaydı şimdi daha uzun bir prizle denedim sıkıntı yok gibi sanırım beni priz kısa kaldığı için kabloyu çekiştiriyordu biraz.

Geri
Yukarı