Lenovo G50-70 AMD Radeon Ekran kartını görmüyor

32harun35

Kilopat
Daha fazla  
Lenovo G50-70 Laptobum var aşağıdaki gibi özellikler var ve ekran kartıyla ilgili olarak;

Aygıt yöneticisinden baktığımda Intel Family diye bir ekran kartı görüyor,Video denetleyicisinde ünlem var laptobun üzerinde AMD Radeon ekran kartı gösteriyor bu ekran kartı tanınmamış mı yoksa başka bir sorun mu var ?

2.Sorum; Arkadaşımın Samsung laptobu var değerlendirmesi 5,3 benimkinin 5,8 ve ryse son of rome oyununu kasmadan oynuyor low ayarlarda ben kasmadan oynayamıyorum. Bunun nedeni nedir ?

bgglnv-png.36465

bgg54b-png.36464

Mobile bunu indirdim olmadı.

Video denetleyicisi Aygıt Durumu:
Bu aygıtın sürücüleri yüklenmemiş. (Kod 28)
Bu aygıta bir sürücü bulmak için Sürücüyü Güncelleştir'i tıklatın.

Donanım değişikliklerini taradım ama sonuç yok.
Son olarak güncelleme tarattım onuda bulamadı

Yaptım ama yine video denetleyicisinde ünlem var ve AMD Catalyst Control Center'i açınca; AMD C.C.C başlatılamıyor.AMD C.C.C kullanılarak yapılandırabilecek başka ayar bulunmamaktadır diyor

Video denetleyicinin donanım kimliğini verin.

Dediklerimi tam olarak harfiyen yaptınız mı ? DDU ile tekrar kaldırdınız mı her ikisinide ?

Evet dediklerinizi yaptım önce program ekle veya kaldırdan intel ve amd görüntü şeylerini ve AMD catalyst contorl centeri kaldırdım. DDU'yu açtım ve pc güvenli moda geçti ordanda yine ikisini temizledim sonrada verdiklerinizi sırayla yükledim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    7,3 KB · Görüntüleme: 770
Güncel BIOS dosyanız.
http://download.lenovo.com/consumer/mobiles/9acn29ww.exe
İndirin ve yönetici olarak çalıştırın. Sonra BIOS'a girip ayarları default'a çekin, kayı edip çıkın.
Sonra ilk dediğim gibi işlemleri gerçekleştirin. Gene olmaz ise temiz bir Windows 8.1 kurun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı