Lenovo G50-80 Stress Sonuçları

Test Sonuçları

• Normal

• Normal Değil

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

LordAlgos

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Arkadaşımızın başlıkta belirttiğim modelde laptobu mevcut.
1366x768 ayarlarda : 'PubgLite' en düşük ayarlarda 30 fps. 'Ets2' en düşük ayarlarda 30 fps. 'LoL' en düşük ayarlarda 40 fps.
Gibi sonuçlar alıyor ve bizde anlamadık durumu, CPU ve GPU stresslerini yaptık sizler ile paylaşıyoruz. Bir inceleyip yorum yaparsanız fevkalade olur. Teşekkürler.

Sistem Özellikleri:
İşlemci: i5-5200U
Ram: 2x4 - 1600 Mhz - DDR3
Ekran Kartı: R5-M330
Depolama: Samsung SD 860 Evo - 500 GB

Stress Testleri:

Cpu-1.png
Cpu-1.png
Cpu-2.png
Gpu-0.png
Gpu-1.png
Gpu-2.png
Ram-0.png

Yorumlarınızı bekliyoruz, Teşekkür ederiz.

Harici ekran kartıyla açmıyorsunuz oyunları sanırım. FurMark testini en az 15 dakika yapın ve zorlamaya çalışın, bakalım GPU çekirdek saati falan düşecek mi?

Ekran kartının modeli ne ve büyük ihtimal intel ekran kartından açılıyor oyunlar.

Ekran Kartı Konuda Belirttiğim Ve Resimlerde Görüldüğü Gibi ' R5-M330 '

Ve Oyunlarda İntel'in Grafik İşlemcisi Kullanılmıyor Hiç, Hep Harici Ekran Kartı Aktif.
Yinede Sonuçlar Böyle

Harici ekran kartıyla açmıyorsunuz oyunları sanırım. FurMark testini en az 15 dakika yapın ve zorlamaya çalışın, bakalım GPU çekirdek saati falan düşecek mi?

Merhaba, Oyunlar R5-M330 İle Çalışıyor Genellikle %85 Ve %96 Arasında Performans Kullanımı Gösteriyor. 12 Dakika Yaptık Konuyu Açtıktan Sonra Hep Stabil Kalıyor Clock Değerleri; Değişen Tek Şey Isının Artışı. Problem Nedir

GPU çekirdek hızın maksimum 750MHz, normal hızında çalışıyor. Benim kart seninkinden %300 daha iyi kartım var, 768p ayarda en yüksek ayarda ETS2 ortalama 47-50 FPS ile oynatıyor.(60FPS üstü alıyorum ancak 60Hz sabitlediğim için ortalama değer böyle gözüküyor.) Bence senin değerler normal olabilir. ETS2 düşük ve orta ayarda karışık 30FPS civarında oynatabilir fazla zorlamaya gerek yok. Nette araştırırsan çoğunlukla en düşük ayarda 30FPS civarı aldığını görürsün. Grafik istemeyen eski nesil oyunlarda 40-50 FPS falan almış cihaz. Eğer ekran kartının kullandığından eminsen sorun gözükmüyor.

Son düzenleme:
GPU çekirdek hızın maksimum 750MHz, normal hızında çalışıyor. Benim kart seninkinden %300 daha iyi kartım var, 768p ayarda en yüksek ayarda ETS2 ortalama 47-50 FPS ile oynatıyor.(60FPS üstü alıyorum ancak 60Hz sabitlediğim için ortalama değer böyle gözüküyor.) Bence senin değerler normal olabilir. ETS2 düşük ve orta ayarda karışık 30FPS civarında oynatabilir fazla zorlamaya gerek yok. Nette araştırırsan çoğunlukla en düşük ayarda 30FPS civarı aldığını görürsün. Grafik istemeyen eski nesil oyunlarda 40-50 FPS falan almış cihaz. Eğer ekran kartının kullandığından eminsen sorun gözükmüyor.

Arkadaş kullandığından emin ancak bu performansdan hiç memnun değil, daha iyisi olmalı diye merak edip yolladık. Anlattıklarınıza göre sonuclar gayet normal, Teşekkür ederiz ilginiz için.

Benim laptobun konusu birazdan gelicek onada göz atarsanız fevkalade olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı