Lenovo G505 Mavericks Yeniden başlatma sorunu

pokemon210

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar öncelikle,

Ben Lenovo G505 modeline sahibim. Bilgisayarıma Mac OS X Mavericks kurmak istiyorum.Ama Efi usb de seçsem boot ekranında normal usb yi de seçsem hiç bir hata vermeden yeniden başlayıyor bilgisayar. Tekrar boot ekranına getiriyor beni, acaba ne yapmam gerekiyor ?

Efi usb yi seçtikten sonra siyah ekranda 5 satır filan ++++ olarak gidiyor. Sonra yeniden başlıyor ama bir yerde kalmıyor hata vs yok

Normal usb yi seçersem ekranda -v komutu ile yazılar aşağı inmesi bittikten sonra apple logosu geliyor. ve 3-4 saniyede bilgisayarı yeniden başlatıyor.

Nvida kextlerinin hepsini sildim.

GraphicsEnablar=Yes No komutlarını denedim değişen bir şey yok maalesef.

Güvenli Mod ile de aynı sorunlar oluyor.

Sistem Özellikleri;

VAMDqy.png
vmpP1m.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Clover > Options > Binaries Patching Menu > Kernel PM Patch işaretleyin. Bu arada siz NVDA değil AMD Kext'lerini sileceksiniz...

Mesajınız için çok teşekkür ederim.

Bu "Clover > Options > Binaries Patching Menu > Kernel PM Patch işaretleyin" dediğiniz yeri kurulum yerinde, apple logosundan sonraki yerde yapacağım değil mi ?

AMD kextlerini silip hemen tekrar deneyeceğim. Tekrar teşekkür ederim.

Clover > Options > Binaries Patching Menu > Kernel PM Patch işaretleyin. Bu arada siz NVDA değil AMD Kext'lerini sileceksiniz...
Ekranı video ya aldım. Neden böyle yapıyordur acaba ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu "Clover > Options > Binaries Patching Menu > Kernel PM Patch işaretleyin" dediğiniz yeri kurulum yerinde, apple logosundan sonraki yerde yapacağım değil mi ?

Boot menüsünden Options kısmından Ayarlamanız gerek, değişiklikleri kaydetmek için F2 kullanın ve USB den boot edin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı