Lenovo G5070 dil sorunu

aslanilker

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar bugün başlıkta belirttiğim Lenovo G5070 Laptop satın aldım indirimdeyken. Free dos istedim fakat ısrarla Windows 8.1 satmayı başardılar maalesef. Çünkü kendi 8.1 öğrenci lisansım var o yüzden biraz daha ucuza alırım diye düşünmüştüm. Her neyse gelelim asıl konuya bana verdikleri işletim sistemi 8.1 Single language ve Türkçe gözükmesine rağmen İngilizce. Bir çok siteye baktım denilen her şeyi yaptım fakat ısrarla bana mısın demiyor bilgisayar. Bu tarz küçük ve gereksiz bir konu için garantiye göndermeye değmez diye konu açayım dedim. Ne yapabilirim acaba yani illaki format mı atmak gerekiyor manuel olarak yüklemeyi denediysem de fayda etmedi (lpksetup.exe olayını bilenler vardır o dahi fayda etmedi). Yardımlarınızı bekliyorum.

ilker öncelikle hayırlı uğurlu olsun yeni bilgisayarın, güncellemeleri hepsini kur daha sonra (isteğe bağlı güncellemeler) kısmı olacak orada dillerin bulunması lazım türkçeyi kuracaksın yeniden başlattığında olacaktır.
bu arada microsoft'un sitesinden de bakabilirsin.

Teşekkür ediyorum. Dediğiniz adımları izledim fakat isteğe bağlı güncellemeler de hiç bir dil eklentisi yok maalesef. Tüm güncellemeleri de yaptım şu anda hiç bir güncelleme istemiyor. Daha yeni gelmiş bir bilgisayarı da format atıp baştan zedelemek istemem baka çözüm yolu yok mudur acaba ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı