Lenovo G570 ekran kartı nasıl öğrenilir?

Davut Ermiş

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşımda Lenovo G570 model bir laptop var. Laptopun klavyesinin yanında AMD Radeon Graphics stickeri varken bilgisayarda Intel HD Graphics mevcut.
AMD'nin oto driver bulucu programını, AMD Catalyst, Driver Booster gibi programlar kullandım ama bir türlü sonuç alamadım. Bilgisayarcıya götürmeden önce bir size sormak istedim. Ekran kartının olup olmadığını, varsa hangi model olduğunu veya ne durumda olduğunu nasıl anlarım?
Bilgisayar benim olmadığı için söküp bakmak istemedim.

Sistem bilgileri:
  • Intel i3 2330M
  • 6 GB RAM
  • Intel HD Graphics 3000

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman o hocam. Arama yerine dxdiag yazın. Buradan da ekran sekmesine gelin. Burada da gözükür.

Arkadaşımda Lenovo G570 model bir laptop var. Laptopun klavyesinin yanında AMD Radeon Graphics stickeri varken bilgisayarda Intel HD Graphics mevcut.
AMD'nin oto driver bulucu programını, AMD Catalyst, Driver Booster gibi programlar kullandım ama bir türlü sonuç alamadım. Bilgisayarcıya götürmeden önce bir size sormak istedim. Ekran kartının olup olmadığını, varsa hangi model olduğunu veya ne durumda olduğunu nasıl anlarım?
Bilgisayar benim olmadığı için söküp bakmak istemedim.

Sistem bilgileri:
  • Intel i3 2330M
  • 6 GB RAM
  • Intel HD Graphics 3000

Kasa veya anakart değişmiş olabilir. Hem ekran kartlı hem de ekran kartsız modeli mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı