Lenovo G580 ile hangi oyunlar oynanabilir?

Kaan™

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar ben yeni aldım bu bilgisayarı bütçemiz düşüktü zaten kullandığım bilgisayar bozulup kullanılamayacak hale geldiği için aldık, bilgisayar fiyatı 1000 tl yani belirli bütçeyle aldık. Bilgisayarıma bir çok oyun yükledim şimdiden, Assassin's Creed 2 ve Mafia 2'yi bitirdim. Şimdi GTA 4 indirdim ve 20-30 fps alıyorum, zaten Mafia 2'de de düşüktü FPS. Şimdi sizden hangi oyunları kaldırabilir onu söylemenizi istiyorum, şimdiden teşekkürler.

Sistemim:

• Ekran kartı: Intel HD Graphics Family
  • RAM: 1 GB Vram: 32 MB
  • İşlemci: Intel İnside Pentium 2.4 GHZ
  • Sistem: Windows 8.1 64 Bit
  • Model: Lenovo G580
  • Ram: 4GB

Ürünü aldığım satış ilanı:
Lenovo G580 Notebook Pentium 2020M 2.4Ghz-4Gb-500Gb-15.6-İntel W8 Notebook - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci bi i5 olsaydı baya oyunu medium ayarda 30 fps civarı oynardın mesela benim Ultrabook'ta i5 3317U var Intel HD ile onunla full ayarda fifa 14, Medium'da; Skyrim full ayarda, Metal Gear Rising Revengeance Medium'da, Batman Arkham Origins, Bioshock Infinite, Assasin's Creed 3 ve 4 haricindeki bütün oyunları full ayarda NBA 2K14 falan oynadım 30-40 fps arası hepsi. :)

Ne güzel ama işte yapacak bir şey yok. Sahsen memnunum. Aslında istediğim oyunları oynuyorum 30-40 fps de ama kim istemezki full ayarda oynamak her oyunu. En sevdiğim oyun minecraft aslında o açıdan şanslıyım 60 fps sabit full ayarda oynuyorum. Eskiden kasmaktan oynayamıyordum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı