Lenovo Ideapad 320-15IKB M.2 SSD desteği var mı?

dgknn89

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu modele M.2 SSD ya da normal SSD takılıyor mu? @metaphroz

Dosya Ekleri

• de0819dd-71a0-48aa-a124-0b59ce4407e0.jpg
    177,4 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleyen: Moderatör:
@dgknn89 M.2 desteği olduğu yazıyor ama videolara baktığım zaman M.2 yuvası göremedim. İçini açıp fotosunu atma şansınız var mı? SATA SSD takılıyor bu arada.

Son düzenleme:
Aynı cihaz bende de var, Lenovo resmi sitesi parça desteği kısmında m2 desteği var olarak gözüküyor ama anakart üzerinde yok hocam, SATA SSD takabilirsiniz. Lenovo'nun CD-ROM'lu modellerinde M2 soketi yoktur.

Aynı cihaz bende de var, Lenovo resmi sitesi parça desteği kısmında m2 desteği var olarak gözüküyor ama anakart üzerinde yok hocam, SATA SSD takabilirsiniz. Lenovo'nun CD-ROM'lu modellerinde M2 soketi yoktur.

Neden destek var yazıyor acaba anlamadım. Videolarda da göremedim soket zaten sizin dediğinize göre yokmuş. İlginç.

Neden destek var yazıyor acaba anlamadım. Videolarda da göremedim soket zaten sizin dediğinize göre yokmuş. İlginç.
Hocam anakartın alt kısmında var mı yok mu bilmiyorum, fakat üst kısmında yok. Bir çok video da izledim, göremedim.

Şimdi internetten buldumm anakartının arka tarafını da, yok hocam M2 slotu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…