Lenovo Ideapad 700 Oyun Esnasında Kapanma Sorunu

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Prize takılı oynuyorum oyunları. Ne zaman kapanacağı belli olmuyor; bazen oyun başında, bazen 15-20 dakika sonra çat diye kapanıveriyor. Ekranda herhangi bir hata yada yazı vs. çıkmıyor, doğrudan kapanıyor. Windows Update üzerinden tüm güncellemeleri yaptım; ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırdım, en güncelini kurdum sorun çözülmedi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sorunu buldum galiba. Aygıt yöneticisinde ekran kartım gözükmüyor. Sürücüyü kurmaya çalıştığım zamanda hata veriyor.
Konu güncel. Bir önceki mesajımdan sonra ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırıp tekrar kurdum, oyuna girdim fakat gene kapandı ve yukarıdaki resimlerdeki haline geri döndü.
Bilgisayar fazla ısındığından kendini kapatıyor olabilir. Isı değerlerini atma şansınız var mı ?
Sıcaklıklarda herhangi bir problem yok. Ekran kartı 75-83 derece arasında işlemci 80 civarında.

Dosya Ekleri

• Untitled.png
    Untitled.png
    114 KB · Görüntüleme: 152
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı