Lenovo Ideapad Gaming 3 11.Nesil Core i5 Modeli alınır mı?

• Konuyu başlatan Ythi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B
Trendyoldan almaya ben çok sıcak bakmadım vatan gibi mediamarkt gibi mağazalardan alsan iyi olur ama bulamadım demişsin o yüzden kafana göre

Bu ürün alınır mı?
LENOVO IP Gaming 3 Intel Core i5-11320H 8GB 512GB SSD 4GB GTX1650 DOS 15.6
Bir de Teknosa, MediaMarkt gibi yerlerde bu modeli bulamadım, Trendyol ya da Hepsiburada'dan alacağım bir sorun ile karşılaşır mıyım?

11300H olan modelini kullanıyorum gayet memnunum ama kişisel görüş olarak ben alacak olsaydım RTX3050 altı almazdım. Evet GTX1650 iş görüyor mu görüyor ama artık ufaktan zorlanmaya başladı almışken bütçen yeterliyse RTX3050 tavsiye ederim.

Yerine bunu tercih et.

Hocam 3050 var ama o işlemci o ekran kartına gitmez diye düşünüyorum.

11300H olan modelini kullanıyorum gayet memnunum ama kişisel görüş olarak ben alacak olsaydım RTX3050 altı almazdım. Evet GTX1650 iş görüyor mu görüyor ama artık ufaktan zorlanmaya başladı almışken bütçen yeterliyse RTX3050 tavsiye ederim.

Dual channel RAM'le rahat besliyor.

Sadece FIFA oynuyorum yeter herhalde GTX1650, bir de alırsam paylaştığım linkten alacağım diğer yerlerde çok pahalı.

Sadece FIFA oynuyorum yeter herhalde GTX1650, bir de alırsam paylaştığım linkten alacağım diğer yerlerde çok pahalı.

Şu an FIFA oynuyorsunuz diye ileride başka şeyler oynamayacağınız ya da yapmayacağınız anlamına gelmez. Biz ileriye dönük bir şekilde karar verip alıyoruz.

Şu an FIFA oynuyorsunuz diye ileride başka şeyler oynamayacağınız ya da yapmayacağınız anlamına gelmez. Biz ileriye dönük bir şekilde karar verip alıyoruz.

İleride yetmemeye başladığında keşke dememek için.

Geri
Yukarı