Lenovo IdeaPad Gaming 3 yerine firmanın cihaz tekliflerinden hangisi seçilmeli?

Ertugrulll

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Bir Lenovo IdeaPad Gaming 3 cihazım vardı, ancak sıkıntılı geldiği için mahkemeye başvurdum. 6 ayın sonunda davayı kazandım, ancak elimdeki bilgisayarın aynısından bulunmuyormuş. Üç adet cihaz teklifi yapıldı. Hangisini seçmeliyim yoksa başka bir cihaz mı istemeliyim? En soldaki bana ait cihaz aynısından bulunmuyor.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-05-24 saat 12.45.24_92ddfeb5.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-05-24 saat 12.45.24_92ddfeb5.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 41
3060 ekran kartlı cihaz mantıklı gibi duruyor

Fena değil ama DDR 4 olmasi kötü.

Diğerlerin ekran kartıda arkadaşın eski laptuna yakın performans verdiği için dedim 3060 dedim ayrıyeten tek 16 GB RAM kullanılmış o artı yazar ileride bir 16 GB daha alır 32 GB yapar

Başka cihaz teklifi sunma gibi bir durum varsa diğerki cihazlarıda görmek iyi olabilir belki daha iyi cihaz teklif edebilirler.lakin 3060 ekran kartı diğerki cihazlardan daha üstün durumda şuan ekran kartından ötürü

Başka teklif sunduklarını zaman bu cihazların teklif durumu gidecekse yeni teklif istemeyin

Yeni cihaz teklifinde daha kötü laptop teklif ederlerse elnizdeki 3060 laptopda olmayın diye dedim

Sonuçta hiçbir ücret ödemeden 3050 den 3060 geçeceksiniz bu size artı yazar

Başka cihaz teklifi sunma gibi bir durum varsa diğerki cihazları da görmek iyi olabilir belki daha iyi cihaz teklif edebilirler. Lakin 3060 ekran kartı diğerki cihazlardan daha üstün durumda şu an ekran kartından ötürü.

Başka teklif sunduklarını zaman bu cihazların teklif durumu gidecekse yeni teklif istemeyin.

Yeni cihaz teklifinde daha kötü laptop teklif ederlerse elnizdeki 3060 laptopta olmayın diye dedim.

Desteğiniz için teşekkür ederim birazdan tekrar ararlar ağızlarını arayacağım duruma göre bilgi veririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı