Lenovo Ideapad Gaming 3 için SSD önerisi

Bütçe
500 - 1500 arası

erhncaglar

Kilopat
Merhaba,

Mevcutta elimde olan Lenovo Ideapad Gaming 3 bir bilgisayarım var. Model olarak 82K100CWTx ya da 15IHU6 şeklinde geçiyor. Bu modele daha önce RAM yükseltmesi yapmıştım. Şimdi ise depolama tarafında SSD yükseltmesi yapmak istiyorum. 256 GB kapasite yeterli gelmeyecek gibi. Paylaştığım görselde özellikler mevcut. Fakat hangi türü ya da markayı seçmem gerektiği konusunda tavsiyelerinize ihtiyacım olacak :)
Günümüz ekonomik durumuna uygun F/P olacak minimum 512 GB maximum 1 TB'lik tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Ürünü merak edenler için ayrıca linki: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...MED?magaza=Bypazar&url_src=and-product-detail

Screenshot_2023-03-11-21-10-53-446_com.google.android.apps.docs.png

hocam konuyla alakasız ama zamanında bu laptopu almayı düşünmüştüm almadım performansı nasıl sorabilirmiyim

hocam konuyla alakasız ama zamanında bu laptopu almayı düşünmüştüm almadım performansı nasıl sorabilirmiyim
İhtiyaçlarının nasıl olduğuna göre değişir açıkçası. Beni memnun etti. Ekranı gayet iyi, performansı giriş orta seviye için yeterli ve o dönemler fiyatı uygundu. Ram ve ssd gibi yükseltmeleri yapınca güzel bir seviyeye geliyor. God of War ve Death Stranding oyunlarını iyi ayarlarda kasmadan oynattı. Daha güncel ya da performans isteyen oyunları denemedim daha. Genel olarak dönemine göre f/p idi diyebiliriz.

Alırken konu açmıştım buradan ulaşabilirsin

Konu '15.000 TL'ye Gaming laptop önerisi' 15.000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Geri
Yukarı