Çözüldü Lenovo IdeaPad Gaming 3 mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Krepnett02

Femtopat
Daha fazla  
RAM
1x 8 GB RAM
SSD veya HDD modeli
512 GB SSD
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GTX 1650
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600H with Radeon Graphics 3.30 GHz
Merhaba, son 2 gündür PC'de her gün 1 kere ekran donması ve ses takılması ardından mavi ekran verip sistemi yeniden başlatıyor. Minidump dosyalarını herkese açık bir şekilde paylaştım, size zahmet olmazsa yorumlarsanız sevinirim, işlemci ve ekran kartı dışında diğer donanımların markasını detaylı bulamadım ama laptop markası.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ach6

Çözüm
Merhaba, son 2 gündür PC'de her gün 1 kere ekran donması ve ses takılması ardından mavi ekran verip sistemi yeniden başlatıyor. Minidump dosyalarını herkese açık bir şekilde paylaştım, size zahmet olmazsa yorumlarsanız sevinirim, işlemci ve ekran kartı dışında diğer donanımların markasını detaylı bulamadım ama laptop markası.

İlk olarak sfc /scannow deneyin CMD ile.

İlk olarak sfc /scannow deneyin CMD ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İlk olarak sfc/scannow deneyin CMD ile

1692623917587.png

Bu şekilde bir sonuç verdi, kendisi onardı sanırım bir şey yapmam lazım mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı