Lenovo-Ideapad-Gaming-3 nasıldır?

Bütçe
7500

FoxinTheBox

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.
10 gündür burada bayağı konu açıp PC arıyordum ve bir şey sormak istedim.
Her seferinde 10k ve üstü Gaming PC sordum. Aslında kız kardeşime alacağız ve kendisi iç mimarlık okuyor. Yani kullanacağı AutoCAD'ya da 3D bazı programlar vb işleri için böyle Gaming PC almaktansa işini görecek PC almaya karar verdim.
Linkteki PC sizce bu programları açar mı? Buların dışında en fazla video izler nette takılır oyun zaten oynamaz.

SSD'den feragat ederek 256GB SSD + 1TB HDD'li ve 1650Tİ'lı olan modele de bakabilirsin.
Ryzen 7 4800H'lı olan modelini kullandım, cihaz neredeyse ısınmıyor. :)
aslında 400tl verip bunu almak baya mantıklı.
teşekkürler :)
edit: ikisinde de 2 adet bellek yuvası var mıdır? sizin attığınızda var ama benimkinde yazmamışlar.
birde aynıu işlemci ama biri 3, birine 8 mb cache bellek yazmışlar yanlış herhalde anlamadım

Aslında 400TL verip bunu almak bayağı mantıklı.
Teşekkürler :)
edit: İkisinde de 2 adet bellek yuvası var mıdır? Sizin attığınızda var ama benimkinde yazmamışlar.
Bir de aynıu işlemci ama biri 3, birine 8 MB cache bellek yazmışlar yanlış herhalde anlamadım.

İkisi de aynı işlemci, birisinde L2 boyutunu yazmışlar. Diğerinde L3 sanırım. Bir farkı yoktur zaten birbirlerinden, orada yanlış bilgiler yazabiliyor.
İkisinde de 2 adet bellek yuvası vardır, bu laptoplara tek bellek yuvası koyacaklarını sanmıyorum %99.9 vardır yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı