Lenovo IdeaPad Gaming 3 ne kadar eder?

Lyxoros

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar masaüstüne geçmek istediğimden bilgisayarı satıp üzerine koymayı düşünüyorum. Bilgisayarda GTX 1650 4 GB ekran kartı, Intel i5 11. nesil 11300H işlemci, 8+16 GB 3200 MHz toplam 24 GB RAM. 1 sene Lenovo Türkiye 2 senede Teknosa garantisi var. İşletim sistemi olarak da Windows 11 var FreeDOS değil. Sizce ne kadar eder?

Not: Normalde 8 GB RAM vardı sonradan serviste 16 GB ekstra taktırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Ryzen 5 5600H 16 GB RAM ekstra 1 TB HDD olanı var (HDD ve +8 GB RAM kendim taktım bunlar olmadan önceki 0 hali 17500₺ buradan fazla uçmadan fiyat çıkarabilirsin.

Hocam o paraya 8 GB RAM FreeDOS halleri var benim bilgisayar hem 24 GB RAM hem Windows 11.

Bende sordum buraya benimki orijinal 8 GB RAM Windows 11 seninki ile aynı. 2 sene garantisi var. Yanında klavye mouse set ve oyun hesapları da veriyordum. Bana 10k anca eder dediler hocam. Yani sizinki olsa olsa 15k eder.

Bende sordum buraya benimki orijinal 8 GB RAM Windows 11 seninki ile aynı. 2 sene garantisi var. Yanında klavye mouse set ve oyun hesapları da veriyordum. Bana 10k anca eder dediler hocam. Yani sizinki olsa olsa 15k eder.
Sizi kandırmışlar hocam Sarı sitede ikinci elleri 13'den başlıyor sizin bilgisayarın.

Arkadaşlar masaüstüne geçmek istediğimden bilgisayarı satıp üzerine koymayı düşünüyorum. Bilgisayarda GTX 1650 4 GB ekran kartı, Intel i5 11. nesil 11300H işlemci, 8+16 GB 3200 MHz toplam 24 GB RAM. 1 sene Lenovo Türkiye 2 senede Teknosa garantisi var. İşletim sistemi olarak da Windows 11 var FreeDOS değil. Sizce ne kadar eder?

Not: Normalde 8 GB RAM vardı sonradan serviste 16 GB ekstra taktırdım.

Yapsa yapsa 15-16 lira para yapar. Fazlasını yapacağını düşünmüyorum.

Sizi kandırmışlar hocam Sarı sitede ikinci elleri 13'den başlıyor sizin bilgisayarın.
Ekipmansız ve oyun hesapsız tabii ki.

Yapsa yapsa 15-16 lira para yapar. Fazlasını yapacağını düşünmüyorum.
15-16k arası hadi biraz daha çıksam 18 çıkarım nasıl bir kasa alınır o paraya. Mönitörü ekstradan alacağım 18k sadece kasa parası.

Ekipmansız ve oyun hesapsız tabii ki.

15-16k arası hadi biraz daha çıksam 18 çıkarım nasıl bir kasa alınır o paraya. Monitörü ekstradan alacağım 18k sadece kasa parası.

Sıfır alacağım diyorsan 3060 veya 6650XT-6700XT Ryzen 5 5600 işlemcili bilgisayarlar alabilirsin 2. el parça parça toplamanı öneririm kesinlikle daha iyilerini alırsın parça parça toparlarsan.

Yeni konular

Geri
Yukarı