Lenovo Ideapad Gaming 3 NVIDIA ayarları nasıl olmalı?

40300emre

Decapat
Daha fazla  
Selam i5 12500H, 3050, 16 GB RAM olarak Gaming 3 laptop var. CS:GO gibi oyunlarda NVIDIA renk ayarını sadece oyun için ayarlayabilir miyim oyuna girince aktif olup çıkınca kapanacak şekil.

Selam i5 12500H, 3050, 16 GB RAM olarak Gaming 3 laptop var. CS:GO gibi oyunlarda NVIDIA renk ayarını sadece oyun için ayarlayabilir miyim oyuna girince aktif olup çıkınca kapanacak şekil.

Hocam konu ile alakasız ama mesajlaşma kısmı bulamadığım için buraya yazıyorum. Aynı laptopa sahibimde sizde şarjda oyun oynarken şarj azalması gibi bir durum var mı?

Yok hocam benimki yeni kasaymis 175 wat olarak geliyor adaptör eskiler 130 kusur du oyuzden öyle oluyormuş servisle iletişime geçip adaptör temini edebiliyorsun eskiyi gönderip
Hocam konu ile alakasız ama mesajlaşma kısmı bulamadığım için buraya yazıyorum. Aynı laptopa sahibimde sizde şarjda oyun oynarken şarj azalması gibi bir durum var mı?

Yok hocam benimki yeni kasaymis 175 wat olarak geliyor adaptör eskiler 130 kusur du o yüzden öyle oluyormuş servisle iletişime geçip adaptör temini edebiliyorsun eskiyi gönderip

Benim adaptörüm de 170W hocam. O dediğiniz olay eski kasanın RTX 3050 Ti'lı olan modellerinde oluyordu. Ama benim laptopum yeni kasa yani 170W ile geliyor.

Benim adaptörüm de 170W hocam. O dediğiniz olay eski kasanın RTX 3050 Ti'lı olan modellerinde oluyordu. Ama benim laptopum yeni kasa yani 170W ile geliyor.

Batarya sağlığı için az az düşüyor normal bir durum mesela aralıksız 4-5 saat oynarsam %20-30 azalıyor bende de (3060 5800H model)

Geri
Yukarı