Lenovo Ideapad Gaming 3 sıcaklık değerleri normal mi?

eren1226

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar 1-2 gün önce Lenovo Ideapad Gaming 3 laptop satın aldım. Tamamen boştayken CPU sıcaklığım 50 civarı, yük altındayken (Mafia 1 Remake) 82-83 civarı. Ayrıyeten internette gezerken de 55 civarı.

Bu sıcaklık değerleri normal midir? (Verdiğim değerler HWMonitor uygulamasındaki Max değerlerdir.)

İşlemcim AMD Ryzen 7 4800H.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar 1-2 gün önce Lenovo Ideapad Gaming 3 laptop satın aldım. Tamamen boştayken CPU sıcaklığım 50 civarı, yük altındayken (Mafia 1 Remake) 82-83 civarı. Ayrıyeten internette gezerken de 55 civarı.

Bu sıcaklık değerleri normal midir? (Verdiğim değerler HWMonitor uygulamasındaki Max değerlerdir.)

Laptopa göre normal ve yazın daha da artması da normal.

Merhabalar 1-2 gün önce Lenovo Ideapad Gaming 3 laptop satın aldım. Tamamen boştayken CPU sıcaklığım 50 civarı, yük altındayken (Mafia 1 remake) 82-83 civarı. Ayrıyeten internette gezerken de 55 civarı.

Bu sıcaklık değerleri normal midir? (verdiğim değerler HWMonitor uygulamasındaki Max değerlerdir.)

Yaz aylarında olduğumuz için sıcaklık değerleri idealdir. Kış aylarında internette takılırken 45-50 hatta daha düşük bir derecede değer görme ihtimaliniz yüksektir.

Geri
Yukarı