Lenovo Ideapad Gaming 3 vs ASUS FX506HE-HN315W

Tyrus

Hectopat

Bu ikisi arasından hangisi daha iyidir? Hocalarım?

Bu cihazların fiyatı çok fazla bütçeniz nedir?

Bu da fiyatına göre değmiyor hocam, arkadaşın kullanın amacına bağlı bir öneri yaparım.

Bu da fiyatına göre değmiyor hocam, arkadaşın kullanın amacına bağlı bir öneri yaparım.
Arkadaşımız 3050 ve 3050 ti li 2 laptop yollamış benim attığım laptop da ayni ekran kartına ve daha yüksek(95w) güce sahip nasıl amacına uymuyor anlayamadim

Arkadaşımız 3050 ve 3050 ti li 2 laptop yollamış benim attığım laptop da ayni ekran kartına ve daha yüksek(95w) güce sahip nasıl amacına uymuyor anlayamadim
HP Victus Laptop 16-D1008NT Intel Core i7-12700H 16GB RAM 512GB SSD 4GB GeForce RTX 3050Ti 16.1 inç FHD 144 Hz Windows 11 Home Mavi 6G0D6EA - HP Store İşlemcisi 12.nesil ve i5 11400H'dan daha iyi bir işlemci. Victus'un 85W olması gerekiyor. Ekran kartından 10W kısılıp daha yüksek bir işlemci ile bu cihaz alınabilirken o cihazı tercih etmezdim şahsen.

Ürün özelliklerinde bulamadim fakat bu cihazların büyük çoğunluğu %45 srgb. 1080 p ekranla 2k ekran farki ve 5 adet fan çıkışı olan çok güçlü bir legion serisi varken ekranı sallanan victus bana çok mantıklı gelmedi arkadaşımız da özellikleri öğrenmiş oldu bizim sayemizde aklında bir soru olursa yardım etmeye calisiriz. Her cihazın farklı iyi yönleri vardır önemli olan sizin aradığınız özelliklere sahip olması.

Legion 5 Pro Victus'a gore çok üstün.
Hocam eğer cihazda Render vb işler yapılacaksa, I5 11400H bir cihazın alınmasını çok mantıklı bulmuyorum. Tabiki Legion çok üst düzey bir cihaz fakat en azından R5 5600H veya I7 11800H koyulsaymış o cihaza ben tamam derdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…