Lenovo IdeaPad Gaming 3 vs MSI GF63

Bütçe
20000
Hocam peki kasası, abra serileri ile aynı mı?
Evet, ama kaliteli olan A5 v18 serisi ile aynı( ve A5 v18 serisindeki bazi ekran sorunlarindan arinmis hali)...
Kasası full aluminyum gayet muthis bir hissiyati var, egilme-bukulme falan yok.
Cidden kaliteli.

Forumlarda çok denk geliyorim malzeme kalitesi ve ısınma problemi var diye. Çekince oluştu Monster a karşı
Kalitede sotun yok, ısınma ise 1-2 basit ayar ve dandik bir sogutucu( kitapla yukseklik vermek bile yeterli) ile isinma ortadan kalkiyor.
Her laptopta oldugu gibi risk var ama risk azcik var.
Tongfang kasa kullanıyor, üzmez.
Yakın zamanda t20.3'ü @499337 aldı ona danışabilirsiniz.
Zaten bana danisiyor 😅
Clevo kasalardan kaliteli fakat tongfang kasalara göre biraz fazla ısınıyor. İyinin kötüsü.
Ama yine de iyi, Asus TUF kalitesinde.
Islemci ortalama 90, ekran karti ortalama 80-83 derece...

Evet, ama kaliteli olan A5 v18 serisi ile aynı( ve A5 v18 serisindeki bazi ekran sorunlarindan arinmis hali)...

Kasası full aluminyum gayet muthis bir hissiyati var, egilme-bukulme falan yok.
Cidden kaliteli.

Kalitede sotun yok, ısınma ise 1-2 basit ayar ve dandik bir sogutucu( kitapla yukseklik vermek bile yeterli) ile isinma ortadan kalkiyor.
Her laptopta oldugu gibi risk var ama risk azcik var.

Zaten bana danisiyor 😅

Ama yine de iyi, Asus TUF kalitesinde.
Islemci ortalama 90, ekran karti ortalama 80-83 derece...
Yorumlardan sonra MSI o modelini eledim Monster ve Lenovo arasındayım Ekran olarak Lenovo Srgb kullanmasından dolayı daha yakın geliyor. Monster a karşı önyargılı baktığımdan incelemedim onu da inceleyip karar vericem sanırım

Yorumlardan sonra MSI o modelini eledim Monster ve Lenovo arasındayım Ekran olarak Lenovo Srgb kullanmasından dolayı daha yakın geliyor. Monster a karşı önyargılı baktığımdan incelemedim onu da inceleyip karar vericem sanırım
sRGB renk gamıdır, her ekranın sRGB renk gamutunda bir karşılığı var. sRGB kullanması ne demek oluyor?

Geri
Yukarı