Lenovo Ideapad L3 touchpad çalışmıyor

Sametuzunkayaaa

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, internetten Lenovo Ideapad L3 15ITL6 laptop aldım. FreeDOS olarak geldi. Windows 10 kurulumunu yaptım fakat touchpad calışmıyor. Driverları Driver Booster ile indirdim. Her şey kurulu ama touchpad calışmıyor. Sanırım BIOS'tan ayar yapılması gerekiyor, bilen var mı?

Merhabalar, internetten Lenovo Ideapad L3 15ITL6 laptop aldım. FreeDOS olarak geldi. Windows 10 kurulumunu yaptım fakat touchpad calışmıyor. Driverları Driver Booster ile indirdim. Her şey kurulu ama touchpad calışmıyor. Sanırım BIOS'tan ayar yapılması gerekiyor, bilen var mı?

Driver Booster kullanmayın.
Çalışmaması çok normal. Windows Update üstünden %90 onların sürücüleri gelecekti. Yapacağınız tek şey ekran kartı driverınızı el ile kurmak olacaktı.

Öncelikle, yeniden kurulum USB'si hazırlayın ve format atıp sürücüleri Lenovo'nun sitesinden elle kurun. Sorun düzelecektir.
Cihazın sürücüleri burada mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı