Lenovo IdeaPad Z580 GT635M nasıldır?

• Konuyu başlatan denizk52
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 8B
Ben Lenovo z580 kullanıyorum. GT635m ekran kartı soldan 2. rakamının 3 olmasına rağmen low seviyede bile çok iyi bir oyun çıkarıyor. Isınma sorunu ve belli bir süre sonra çok yavaşlama sorunu var. Windows 7 deki özellikleri Windows 8'e göre daha iyi. Tavsiye etmiyorum. Bence başka bir bilgisayar alın. Dolby özelliği gerçekten çok iyi.Ancak ileride çok sıkıntı çıkarıyor. Tavsiye etmiyorum ama karar sizin PC hakkında sormak istedikleriniz varsa buyrun.
Aynı bilgisayarı ben de almayı düşünüyorum 1250 tl civarına gördüm gold'da. Online oyun oynuyorum aradan 4-5 saat geçtiğinde ısınma olur mu soğutuca da kullanıcam veya ısınma olduğu halde oyunda sıkıntı olur mu ? (Karahan Online oynuyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımdan fazlasıyla memnun olduğumdan bu siteye kaydolup yorum yazma gereği duydum. :) 3 4 ay kadar önce aldım z580 imi 1350 tl ye vatandan. İ5 2.6 ghz 1 tb harddisc 8 gb ram gt 635m ekran kartı. Almayı düşünenler için yazayım öncelikle marka olarak lenovo çok stabil çalışan bir marka ısınma sorunu olmayan bir marka müşteri hizmeti çok iyi bir marka. 2005 yılında İBM firmasını satın alan bir marka. Annemde abimde ve bende lenovo marka bilgisayar var. Asus hp toshiba vs gibi nerdeyse her markayıda kullandım. Isınma sorunu olmayan iki marka lenovo ve asus. Z580 le bir çok oyunu oynadım farcry 3 ü bitirdim çözünürlüğüde en yüksek seçilimin bir altındakiydi açmadığı oyun yok ama bazı oyunları ultra high da açmıyor. Dota 2 oynuyorum tüm video ayarları en sonda işleme kalitesi vs. ve ne ısınma ne donma var. Bilgisayar metal kasa ses çok iyi kesinlikle sağlamlık duygusunu veriyor. Lenova böyle kaliteli ürün yaptığı sürece hep seçimim olacaktır. Bu fiyatlara alınabilecek en kaliteli ürün bu. Ama gt ekran kartları 128 bit. ultra high açmak istiyorsan MSI ın bilgisayarlarına bakmalısın gtx serisi 256 bit ekran kartları var fiyatlarıda 3500 le başlıyor. Gt serisi ekran kartı aldıktan sonra gt 635m miş gt 750m miş fark etmez. Tomb raider 2013 de saç ayrıntısına kadar detay görmek istiyorum dersen gt ekran kartlı hiç bir laptop açamaz. Gtx ekran kartlı almayacaksan lenovo z580 i kesinlikle öneririm akıllı fan özelliği var süper sessiz modda fan sesini duyman imkansız. :) Ve bu kasayı kullandıktan sonra diğer kasalar oyuncak gibi geliyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı