Lenovo Ideapd 82EY00CHTX neden bu kadar ucuz?

kamilsen

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun zamandır laptop almayı düşünüyorum. Daha önce de konu açmıştım fakat uzun zamandır indirimde olan Lenovo laptop fiyat olarak uygun geldi. Yorumlara baktığımda bazılarında coil whine denilen bir ses sorunu olduğunu söylemiş. Benim de kafamda elindeki bozuk ürünleri ucuzdan sattıkları gibi bir izlenim oluştu. Bazılarında ise hiçbir sorun çıkmamış. Sizce bu durumda ne yapmalıyım? Eğer coil whine ve ışık sızması gibi sorunlar çıkarsa bunu iade etme imkanım olur mu?

Ürünün linki: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...nabilir-bilgisayar-82ey00chtx-p-HBV000014N0W3.

Laptop o ızgara sistemi ile fırın olur. Dizayn falan berbat. Klavye çöp. İşlemci zaten AMD. Soğutmadan da kısmışlardır...10K aşağısı oyun laptopu için uygunluktan çıktı

Bir kere laptop ısınma sorunlu değil. Diğer forumlarda incelemeleri bile var. İşlemcinin AMD olması bir şeyi değiştirmez. Hatta daha iyi.

Bir kere laptop ısınma sorunlu değil. Diğer forumlarda incelemeleri bile var. İşlemcinin AMD olması bir şeyi değiştirmez. Hatta daha iyi.

Gördüğüm kadarıyla cihazın havalandırması panel tarafından kapatılıyor altında da oldukça az havalandırma deliği var. Teknikerlik yapmış biri olarak ürünün havalandırmasının iyi olacağını sanmıyorum. Uzun ömürlü performans vericeğini düşünmüyorum. Isı menteşeleri bozar. O menteşeler de 2 yıl garantinin bitişine ayarlı bomba gibi kırılır bittikten sonra. İyi havalandırma = uzun süre daha sağlıklı kullanımdır.

Gördüğüm kadarıyla cihazın havalandırması panel tarafından kapatılıyor altında da oldukça az havalandırma deliği var. Teknikerlik yapmış biri olarak ürünün havalandırmasının iyi olacağını sanmıyorum. Uzun ömürlü performans vericeğini düşünmüyorum. Isı menteşeleri bozar. O menteşeler de 2 yıl garantinin bitişine ayarlı bomba gibi kırılır bittikten sonra. İyi havalandırma = uzun süre daha sağlıklı kullanımdır.

Aslında altında hava kanalı orta seviyede gibi. Laptopta ısınma sorunu yok. Bunu gerçek kullanıcılar söylüyor.
1609712976042.png

Dostum şuan laptop olarak yine Lenovo kullanıyorum. Isınma sorunu olarak her laptop ısınır fakat Lenovo bu işi çözmüş gibi duruyor. Benim tek sorunum coil whine ve ışık sızma sorunu. Zaten laptop ile oyun oynamak istiyorsan belli bir ses ve ısı illaki olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı