Lenovo IP Gaming 3 alınır mı?

Bu 13.5bin TL olan.

Bu Lenovo'nun modeli.

Bu Acer'in modeli ve bizde de var güzel bir laptop.

Amazon.com.tr

Bu 13.5bin TL olan.

Bu Lenovo'nun modeli.

Bu Acer'in modeli ve bizde de var güzel bir laptop.

Amazon.com.tr

Hocam tekrardan selam
Farka değer mi 165Hz + %100sRGB

Hocam tekrardan selam
Farka değer mi 165Hz + %100sRGB

İşlemci farkıda bulunduğu için daha iyi panel istiyorsanız degebilir.

Ben 6600H olanı aldım bunu daha sonra fark ettim kafam çok karıştı.

Hayırlı olsun, bu kadar dert etmenizi gerektiren bir şey yok. 6600H bayarya ömrü olarak daha iyi. Bende de 6600H modeli var ortalama FPS farkı 8 filan oluyor.
Panel farkı için bir şey diyemeyeceğim. Ürünü almadıysanız, isterseniz iptal edip onu alın fiyat farkı yoksa.

Hayırlı olsun, bu kadar dert etmenizi gerektiren bir şey yok. 6600H bayarya ömrü olarak daha iyi. Bende de 6600H modeli var ortalama FPS farkı 8 filan oluyor.
Panel farkı için bir şey diyemeyeceğim. Ürünü almadıysanız, isterseniz iptal edip onu alın fiyat farkı yoksa.

Çok teşekkür ederim hocam 2K fiyat farkı var 165Hz + %100sRGB

Çok teşekkür ederim hocam 2K fiyat farkı var 165Hz + %100sRGB

Tamamen size kalmış o zaman. Hz farkı önemli değil ama renkleri daha doğru gösterir. Mesela kırmızılar daha kırmızı gözükür, diğer panelde kırmızılar sanki solmuş gibi gözükür.

Bu bilgisayar işinin sonu yok bir de, onu alacağına şunu al diye diye bir bakıyorsunuz 30k gidiyor. Halbuki başta nerelerdeydik.

Tamamen size kalmış o zaman. Hz farkı önemli değil ama renkleri daha doğru gösterir. Mesela kırmızılar daha kırmızı gözükür, diğer panelde kırmızılar sanki solmuş gibi gözükür.

Bu bilgisayar işinin sonu yok bir de, onu alacağına şunu al diye diye bir bakıyorsunuz 30k gidiyor. Halbuki başta nerelerdeydik.

Vallahi çok haklısınız hocam içimi rahatlattınız çok teşekkür ederim.
Instagram'dan ekleme şansım var mı sizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı