Lenovo İyi Bir Marka Mıdır ?

S

Simo Hayha

Ziyaretçi
Arkadaşlar aabeyim laptop değiştirecek. Şu anki asus. İ5 2430m
gt540, 4 gb ddr 3 ram var. Bu da benim olacak. Şimdi lenovo nasıl bir markadır ? Malzeme kalitesi özellikle asus kadar iyimidir ? Toshiba çok iyi zaten değil mi ?

Ben şuan Levovo Z580 IDEAPAD kullanıyorum. Gayet memnunum. Bilgisayarımı hiç servise falan göndermedim.

Lenevo benim açımdan güzel bir marka. Babam iş yerinde kullanıyor. Alıcaksanız metal kasa olanından alın. Gayet güzel soğutması var. Laptop kullandığınızı hissetmiyorsunuz bile. Ama bilekleriniz biraz acıyor. (2-3 saat sonra)

Lenovo makul fiyata iyi bir marka. Asus kadar kaliteli diyemem ama.

Asus asus diyoruz, anakart haricinde bilinen marka yok içinde. Panasonic fan nedir ağabey ? Ya da o çin malı ram ler ? Ya da çin malı hdd ? Bir anakart asus..

Çok fazla modeli yok. Gaming çok pahalı. Bütçe 1700 tl en fazla. Zaten daha 3-4 ay var. Ama bu sefer asus almıycağız galiba. gt540m bile wd low oynatıyor. ultra takıntımız yok. Adam gibi açsın yeter. Toshiba ve lenovo düşüncesindeyiz.

O zaman Lenovo almalısın. Zaten bütçen çok geniş değilmiş. Hiç düşünme Lenovo al. O paraya Asus' tan daha kaliteli Lenovo alınır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…