Lenovo K6 Note alınır mı?

Açıkçası bu fiyatta çok seçenek kalmıyor ancak alınabilir. Yani güncelleme beklemeyin mesela. Belki bütçeyi azıcık arttırıp Meizu M6s veya bazı güncel Xiaomi modellerine bakılabilir.

Kesinlikle Lenovo K6 Note'u öneririm. Hem ucuz, hem performansı tavan, hem de kamera olsun, Android sürümü olsun, pil gücü olsun, RAM ya da hafızası olsun, işlemcisi olsun; fiyatına göre muhteşem ötesi bir telefon. Ben kullanıyorum, çok da memnunum. Sizi yarı yolda bırakmaz.

Kesinlikle Lenovo K6 Note'u öneririm. Hem ucuz, hem performansı tavan, hem de kamera olsun, Android sürümü olsun, pil gücü olsun, RAM ya da hafızası olsun, işlemcisi olsun; fiyatına göre muhteşem ötesi bir telefon. Ben kullanıyorum, çok da memnunum. Sizi yarı yolda bırakmaz.
Teşekkür ederim ama bir yıl geçti üstünden 😀😀 telefonu aldım fakat telefonu 7.0 yaptığımdan beri pişmanım keşke yapmasaydim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı