Lenovo Lecoo GK301 nasıl bir klavye?

Bütçe
800

BeratSlower

Centipat
Daha fazla  
Biraz araştırdım fiyatına göre karşılaştırınca gözüme güzel gözüktü bir de size sorayım dedim.

Doğruluğundan emin değilim ama şu maddeler olduğu söyleniyor.
26-key rollever
Hotswap yok.
%100'lük Türkçe klavye.
Lenovo gibi bir marka üretmiş
Fiyat olarak 800 TL Amazon'dan alacağım tosback ile 750 TL gibi bir fiyata gelecek sizce alınır mı?

Merhaba, 2 3 gündür klavye arayışındayım. %60 klavye olarak Magic Refiner MK25-1 modeline falan baktım hoşuma da gitmişti fakat yön tuşlarının olmayışı üründen vazgeçirdi. Sarftech modeline bakındım kalite açısından çok övülmemiş ondan da soğudum. Bütçe yaklaşık 1K kadar. GK301 dahil olmak üzere önerebileceğiniz klavye var mıdır?

Biraz araştırdım fiyatına göre karşılaştırınca gözüme güzel gözüktü bir de size sorayım dedim.

26-key rollever
Hotswap yok.
%100'lük Türkçe klavye.
Fiyat olarak 800 TL Amazon'dan alacağım tosback ile 750 TL gibi bir fiyata gelecek sizce alınır mı?
Satın aldınız mı?

26-key rollever
Hotswap yok.
%100'lük Türkçe klavye.
Alacaksanız Tosla yerine Nays öneriyorum. %15 Cashback sunuyor. 680 TL gibi bir fiyata almış oluyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı