Lenovo Legion K500 önerir misiniz?

onrcmr

Hectopat
Arkadaşlar selamlar başlıkta belirttiğim klavye hakkında hiçbir yerde yeterli yorum ve inceleme bulamadım. Lenovo Legion K500 klavye hakkında fikri yorumu ve deneyimi olan arkadaşlardan destek rica ediyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Bu klavyeyi bende merak ediyorum üzerindeki makro tuşlar bilek desteği tasarım gibi özellikler çok hoş gözüküyor var mı deneyimleyen?

Araştırdığım kadarı ile Türkiye'de Türkçe Q versiyonu yokmuş yani hiçbi tedarikçi de bulamadım o yüzden vazgeçtim.
Aslında çok güzel klavye tüm özellikler iyi bir de klavye mekanizmasını öğrenemedim mekanik yazıyor ama ne hangisi omni gibi geldi bana.

Nereden çıkarıyorsunuz Cherry kullandığını? Long Hua switch kullanıyor yani Kailh'in üreticisinin ürettiği bir switch. Büyük ihtimal ile Kailh ile birebir aynı.

Nereden çıkarıyorsunuz Cherry kullandığını? Long hua Switch kullanıyor yani Kailh'in üreticisinin ürettiği bir Switch. Büyük ihtimal ile kailh ile birebir aynı.

Bende öyle düşünüyorum sonuçta Lenovo Çin'li bir firma gidip Almanya'dan cherry MX almakla uğraşmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı