Lenovo Legion R25F-30 monitör iyi midir?

wiba

Picopat
Daha fazla  
Şuan mevcut olan indirim ile uygun bir fiyata bu monitörü satın aldım. Bir çok yerde monitör hakkında birçok şey söyleniyor.
Fakat kullanıcısı olup yorumunu yapan birini göremedim.

Bu monitörün aktif olarak kullanıcısı olan kişilerden monitör hakkında bilgi almak istiyorum.
Monitörü kullanmayıp "VA Panel ghosting yapar." tarzı şeyleri yazmanıza gerek yok. Sadece kullanıcılar yorum yaparsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet güzel bir monitör hocam bir sorun çekmezsiniz sizi tatmin eder bir arkadaşın incelemesini bırakayım size. Monitörü kullanan arkadaşlar forumda zaten övüyor monitörü sık sık.

Gayet güzel bir monitör hocam bir sorun çekmezsiniz sizi tatmin eder bir arkadaşın incelemesini bırakayım size. Monitörü kullanan arkadaşlar forumda zaten övüyor monitörü sık sık.

Bahsettiğim R25F-30 modeli hocam, yanlış anlamışsınız sanırım.

Monitörü kullanan bir arkadaşın yorumu şu şekilde.

Artı yanları:
Tasarımı.
Pivot özelliği.
Kutu içeriği.
Fiyatına göre donanımsal olarak en iyisi.

Eksi yanları: 280Hz in 30 dakikada bir kapanması.
0.5 ms sadece MPRT mod ile açılıyor MPRT mod açınca.
Parlaklığı aşırı derecede düşüyor MPRT mod açılmaz ise ms.
Tahminimce 3 4'e kadar çıkıyor.
Renkleri bir önceki James Donkey daha kalitesiz 144Hz VA.
Monitörüme göre daha kötü.
En can alıcı nokta ghostıng sorunu oluyor ne yaparsam.
Yapayım bir türlü çözemedim.

Tekrarlıyorum alacaksanız bunları göze alın onun harici bu fiyata en fazla Hz.
Olsun parlaklık ve renk umurumda değil 0.5 ms için MPRT açık oynarım ghostıng.
Beni etkilemez derseniz alabilirsiz tekrarlıyorum tasarım olarak çok iyi.

Şuan mevcut olan indirim ile uygun bir fiyata bu monitörü satın aldım. Bir çok yerde monitör hakkında birçok şey söyleniyor.
Fakat kullanıcısı olup yorumunu yapan birini göremedim.

Bu monitörün aktif olarak kullanıcısı olan kişilerden monitör hakkında bilgi almak istiyorum.
Monitörü kullanmayıp "VA Panel ghosting yapar." tarzı şeyleri yazmanıza gerek yok. Sadece kullanıcılar yorum yaparsa sevinirim.
Ben aldım. 1ms 240 hz şekilde kullanıyorum. 0.5ms ve oc özellikleri iyi değil bana göre. Ghosting sorunu da ufo testine göre biraz var. Oyunlarda ben fark edemiyorum var mı yok mu. Cs2 oynuyorum genelde. 240 hz olması baya rahatlattı ama beni. Bence bu monitörün can alıcı en önemli sorunu black smearing dedikleri şey. Siyah fon üzeri beyaz yazı sayfalarda örneğin koyu temalı youtube da yorumları okumak için aşağı doğru kaydırırken ne dediğimi anlarsınız. Yazılar kayboluyor bildiğin. Renkleri de o kadar kötü değil bence. İnsanlar alışmış ips panelin aşırı instagram filtresi gibi gözüken renklerine. Benim düşüncem bu.

Ben aldım. 1ms 240 Hz şekilde kullanıyorum. 0.5ms ve OC özellikleri iyi değil bana göre. Ghosting sorunu da UFO testine göre biraz var. Oyunlarda ben fark edemiyorum var mı yok mu? CS2 oynuyorum genelde. 240 Hz olması bayağı rahatlattı ama beni. Bence bu monitörün can alıcı en önemli sorunu Black smearing dedikleri şey. Siyah fon üzeri beyaz yazı sayfalarda örneğin koyu temalı YouTube'da yorumları okumak için aşağı doğru kaydırırken ne dediğimi anlarsınız. Yazılar kayboluyor bildiğin. Renkleri de o kadar kötü değil bence. İnsanlar alışmış IPS panelin aşırı Instagram filtresi gibi gözüken renklerine. Benim düşüncem bu.
Uzun yıllar TN panel kullandım IPS geçince aradaki renk farkını hissetmedim sorun benim gözlerde de olabilir :D

Geri
Yukarı