Lenovo Legion Y520 Isınma Sorunu

XToDo

Decapat
Lenovo Legion Y520 bilgisayarımda 4 saattir falan oyun oynuyorum fakat Afterburner'de sıcaklık değerlerim 79'u görüyor. Bilgisayarı ilk aldığım zamanlar sıcaklık 65'i geçmiyordu ne oldu da böyle oldu? Sizce sorun neyden kaynaklanıyor? Yardımcı olabilir misiniz? (2-3 Ay oldu alalı.)

PC'de biriken tozlar ısınma problemi doğurabilir ancak 79 derece endişe edilecek bir değer değil.

Dediğim gibi, 79 derece endişe ettirecek bir sıcaklık değil, 2-3 aylık bir PC'nin de çok tozlanacağını sanmıyorum. Dilerseniz içini açıp toz temizliği yapabilirsiniz.
Onun dışında PC'deki bir uygulama, virüs de buna sebep olabilir.

Dediğim gibi, 79 derece endişe ettirecek bir sıcaklık değil, 2-3 aylık bir PC'nin de çok tozlanacağını sanmıyorum. Dilerseniz içini açıp toz temizliği yapabilirsiniz.
Onun dışında PC'deki bir uygulama, virüs de buna sebep olabilir.

içini açarsam garantiden çıkacak. O yüzden dışarıdan bi toz aldım. Sorun hala devam ediyor...

Kardeşim, bende de var. 3 kere servise yolladım bir şey yapmadılar. PUBG açar açmaz 88-89 derece oluyor. Daha da Lenovo kullanmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop için 80-90 dereceler gayet normal. Bir masaüstü bilgisayar ile karşılaştırmayın.

Geri
Yukarı