Lenovo livepods LP1 alınır mı?

Yer
Mersin
Merhabalar 2 gün önce Lenovo livepods LP1 adlı kulaklığı satın aldım inceleme videolarına baktım mikrofonu dışında herkes öneriyor. Yorumları da güzel. Bir de sizden fikir almak istedim Lenovo livepods LP1 alınır mı?

Mikrofonu cidden kötü. Fakat ses kalitesi fiyatına göre çok iyi. Şuan muadillerinin fiyatı ne bilmiyorum fakat ben 90 TL civarına almıştım, şuan 200 olmuş. Bu fiyata değer mi bilmiyorum, fakat gayet iyi bir kulaklık, tavsiye ederim.

Mikrofonu cidden kötü. Fakat ses kalitesi fiyatına göre çok iyi. Şuan muadillerinin fiyatı ne bilmiyorum fakat ben 90 TL civarına almıştım, şuan 200 olmuş. Bu fiyata değer mi bilmiyorum, fakat gayet iyi bir kulaklık, tavsiye ederim.
Merhaba dostum öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Peki telefonda biriyle konuşurken sesim çok iyi olmasada anlaşılabilecek bir seviyede mi?

Merhaba dostum öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Peki telefonda biriyle konuşurken sesim çok iyi olmasada anlaşılabilecek bir seviyede mi?
Rica ederim öncelikle.

Yok hocam değil. Ben kullanırken karşı taraftaki beni anlamıyordu hiç( hiç olmasa da çok zor ve az anlıyordu vs.), çıkartmak zorunda kalıyordum. Bu kulaklığı alacaksanız mikrofonu unutun. Ses kalitesi cidden iyi ama.

Rica ederim öncelikle.

Yok hocam değil. Ben kullanırken karşı taraftaki beni anlamıyordu hiç( hiç olmasa da çok zor ve az anlıyordu vs.), çıkartmak zorunda kalıyordum. Bu kulaklığı alacaksanız mikrofonu unutun. Ses kalitesi cidden iyi ama.
zaten benim mikrofonla çok işim yok müzik dinlemek için alıyorum dışarıda yürürken falan müzik dinlemek için kablosuz kulaklığa ihtiyacım vardı ses kalitesine herkes güzel deyince bunu aldım yani mikrofonla çok işim yok. İyi akşamlar :)

Mikrofonunu yok kabul edin. Onun haricinde 160 TL'ye daha mantıklı bir seçenek göremiyorum. Dolar bu seviyedeyken 160 TL'ye düzgün kablolu kulaklık bile kalmadı neredeyse, adamlar kablosuz satıyor helal olsun ne diyelim.

Geri
Yukarı