Çözüldü Lenovo Mac Kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
USB / EFI / CLOVER / Drivers / içinde HfsPlus.efi adına bir dosya yoksa, aşağıdaki linkten bunu indirip drivers64UEFI içine koy.
CloverGrowerPro/HFSPlus.efi at master · JrCs/CloverGrowerPro · GitHub
Aynı klasör içinde VBoxHFS adında bir klasör varsa bunuda sil.
USB / EFI / CLOVER / Kexts / içinde FakeSMC.kext ve NullCPUPowerManagement.kext dışındaki kextleri, yedeklerini aldıktan sonra sil.

kardeş drivers diye klasör yok drivers32 ,drivers32 drivers64 ve drivers64 uefi var drivers 64 uefi içerisinde HFSPlus-64.efi var siliyimmi onu senin söylediğin dosyayı içine attım

Aşağıdaki adımları kontrol ederek seninde bunları uyguladığından emin ol.
  1. BIOS-> SATA= AHCI
  2. BIOS-> Secureboot= Disable
  3. (Varsa) BIOS-> Graphics Switch=Disable
  4. BIOS-> Boot= UEFI (Eğer UEFI olmazsa Legacy)
  5. Clover-> Options-> Boot Args= -v dart=0 darkwake=0 nv_disable=1 kext-dev-mode=1
  6. Clover-> Options-> Binaries Patching Menü-> KernelPM Patch işaretli
  7. NVIDIA kextlerin silindiğinden emin ol.
Kardeş darkwake yazmışsın, dart yazmışsın onları bulamadım. Onun için sormuştum.

Eski mesajları tekrar gözden geçir. Tekrar tekrar yazmaya gerek yok. [emoji6]

kardeş darkwake yazmışsın dart yazmışsın onları bulamadım onun için sormuştum
Kardeş eyvaallah yardımların için. Şimdide o ana ekran dil seçme yeri gelmeden mause simgesi geliyor. Mouse' u oynatabiliyorum ama öyle duruyor. Demek ki kısmet değilmiş. Ben gideyim bir yerden Windows Cd' si bulyim en iyisi.

Kardeş darkwake yazmışsın, dart yazmışsın onları bulamadım. Onun için sormuştum.

Kardeş, Yosemite' yi indiriyorum. Onda da böyle sıkıntı yaşarmıyım kurarken?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı