Lenovo p70 nasıl bir telefondur?

Sncpat

Hectopat
Daha fazla  
4000 mah pili olan lenovo p70 nasıldır? Vatan pc'de 800 tl fiyat etiketiyle satılan bu telefon iyimidir?

Bende almayı düşünüyorum kaç aydır alacağım telefonu belirleyemedim bunu görünce fikirlerim değişti bu fiyata bu telefon bence iyi.

Bende almayı düşünüyordum olumsuz yorumları çok ve denildiğine göre çok çabuk garanti dışı kalan ve servisi iyi olmayan bir telefonmuş. Birde bugün aradım telefon ne zaman satılacak diye satılıyor dedi ama nerede satıldığını söylemediler ama haftasonu vatan bilgisayar ve mediamarkt' a gelecekmiş.

Donanım olarak güçlü bir telefon. Alınabilir.
Evet kağıt üzerinde iyi bir telefon. Fakat kalibrasyon problemi,bazı telefonlarda şarjın 10 saatte dolması gibi problemleri varmış. Ayrıca bildirim ışığı da sadece arama veya mesajda yanıyormuş. Whatsapp,Line gibi programlarda yanmıyormuş.

P70'in her modelinde böyle sorunlar çıkacağı anlamına gelmez bence. Teknoloji biraz da şanş işi. Sen gitsen İphone 6S'de alsan sende hata vermeyeceğini kimse garanti edemez.

@murat blg adlı arkadaş bu telefondan almıştı, yardımcı olabilir, telefonun nasıl olduğu konusunda.

Daha telefon elime geçmedi akşam üzeri gelcekmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…