Lenovo S90 Nasıldır ?

Telefonu saat 7 civarı media markt dan aldım android 5.0 yağ gibi kayıyor.:D

Vodafone Smart 6 alırım 100 lira cebimde kalır, teknik açıdan da iyi.
Oparatör telefonlarını hiçbir zaman tavsiye etmem.
Aynı fiyata G2 veya daha ucuza Lenovo Vibe X2 alabilirsiniz.

Millete G2 aldırıp stokları tükettiniz.:ROFL::D

Millete G2 aldırıp stokları tükettiniz.:ROFL::D

S410, S800 ayarında bir işlemci olsaydı; Adeno 306, Adreno 330 ayarında bir grafik işlemci olsaydı; cihaz 294 ppi yerine 424 ppi civarında olsaydı G2 yerine S90 önerebilirdim.:) Sanki sadece G2 öneriyormuşum gibi konuşmuşsunuz.

Neyse, cihazı almışsız zaten. Güle güle kullanın.

S410, S800 ayarında bir işlemci olsaydı; Adeno 306, Adreno 330 ayarında bir grafik işlemci olsaydı; cihaz 294 ppi yerine 424 ppi civarında olsaydı G2 yerine S90 önerebilirdim.:) Sanki sadece G2 öneriyormuşum gibi konuşmuşsunuz.

Neyse, cihazı almışsız zaten. Güle güle kullanın.

Teşekkür ederim , öncelikle G2 çok eskimeye başladı. Telefon sadece işlemciden ibaret değil arkadaşım. Kamera , ön kamera özellikle ön kameranın flaşlı olması , yazılım desteği , telefonun yapısı , insanlar sadece oyun oynamak için mi alıyor telefonu ? G2'nin gücünden bahsediyorsun da.

Telefon sadece işlemciden ibaret değil arkadaşım.

Yukarıda birbirinden farklı 3 kriterden bahsettim. :) Bunlar ilk bakışta göze çarpacak kriterler.

insanlar sadece oyun oynamak için mi alıyor telefonu ?

Mesajımda oyun kelimesi dahi geçmedi.

G2'nin gücünden bahsediyorsun da.
Elbette gücünden bahsedeceğim. Gidip tasarım gibi kişiden kişiye değişen şeylere göre değerlendirecek değilim.

Bu arada kamera konusunda çok öne çıkarmışsınız S90'ı. Kamera sensörleronden bahsetmeme gerek yok herhalde.

Eğer siz, gece çekiminde ön kamera benim için çok önemli deseydiniz ben de; S90, kendi segmentindeki cihazlara kıyasla ön de flash olduğundan gece çekimlerinde daha iyi derdim.

Dediğim gibi zaten telefonu almışsınız. Tartışmayı uzatmanın bir anlamı yok. Zaten elinizdeki telefona kötü demiyorum. Aynı fiyat segmentinde daha iyi cihazlar var diyorum. Sizin için önemli olan kriterleri belirtmediğinizden genel bir değerlendirme yaptım. Daha çok performansa yönelik bir değerlendirmeydi bu. Yoksa sadece daha ince olduğu için bile başka detaylara bakmadan ince olan telefonu tercih edenler var. Tekrardan güle güle kullanın. Uzatmanın anlamı yok daha fazla.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı