Lenovo Tab M10 kullanmaya devam edilmeli mi?

charlbre

Hectopat
Merhaba dostlar, bundan 2 gün önce BİM'den Lenovo Tab M10 2GHz 10.1 tablet aldım ancak uzun süredir iPhone kullanıcısı olduğum için cihaz biraz çöp gibi geldi ben mi kullanamadım anlamadım ama yavaş ve dokunmatiği iyi değil gibi;

Öncelikle bu fiyatlarda bu performanslar normal mi?

Öte yandan 4-5 bin bütçe ayırıp daha iyi bir Huawei falanda alabilirim ama performansının buna yakın olacağını hissediyorum dolayısıyla ya bu ürünü iade edeceğim ya da kalacak ancak kararsız kaldım.

Sizin önerileriniz ne olabilir fiyat çok fazla olmadan yapacağım şeyler genelde YouTube, dizi, film takılmak ders videoları izlemek öyle çok bir programa ihtiyacım olacağını zannetmiyorum.

Bir de iPad fiyatlarından en uygun olanı 9.nesil gözüküyor 6-7 bin bandında sizce almama değer mi? Yoksa elimdekiyle aynı işlevi mi görür hemen hemen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar,, bundan 2 gün önce BİM'den Lenovo Tab M10 2GHz 10.1 tablet aldım ancak uzun süredir iPhone kullanıcısı olduğum için cihaz biraz çöp gibi geldi ben mi kullanamadım anlamadım ama yavaş ve dokunmatiği iyi değil gibi;

Öncelikle bu fiyatlarda bu performanslar normal mi?

Öte yandan 4-5 bin bütçe ayırıp daha iyi bir Huawei falanda alabilirim ama performansının buna yakın olacağını hissediyorum dolayısıyla ya bu ürünü iade edeceğim ya da kalacak ancak kararsız kaldım.

Sizin önerileriniz ne olabilir fiyat çok fazla olmadan yapacağım şeyler genelde YouTube, dizi, film takılmak ders videoları izlemek öyle çok bir programa ihtiyacım olacağını zannetmiyorum.

Bir de iPad fiyatlarından en uygun olanı 9.nesil gözüküyor 6-7 bin bandında sizce almama değer mi? Yoksa elimdekiyle aynı işlevi mi görür hemen hemen?

Cihaz çöp bu gerçek benim önerim Huawei matepad Pro 10.8 veya mi pad 5 her iki tablette PUBG de iyi FPS değeri veriyor jiroskop mi pad 5'te var ama Huawei'den emin değilim ve iki tablette bu fiyatta Fortnite açabilen tabletlerdir Huawei'de HarmonyOS olsa bile .APK uzantısını çalıştırabiliyor ve Google lisansı atabilirsin ama sağlam iş yapmak istersen mi pad 5 alman daha iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı