Lenovo Tab P11 Pro Logo ekranında takıldı

mertszgn16

Hectopat
Tableti 2 saat önce kutudan açtım, kurulumu yaptım, birkaç uygulama yükledim, 3 sistem güncellemesi yükledim, tam da sorun 3. güncelleme sonunda yeniden 5 kere kapanıp açıldı. Sonunda Lenovo logosunda takılıp kaldı. Şimdi ne kapanıyor ne de tam açılıyor.

Tableti 2 saat önce kutudan açtım, kurulumu yaptım, birkaç uygulama yükledim, 3 sistem güncellemesi yükledim, tam da sorun 3. güncelleme sonunda yeniden 5 kere kapanıp açıldı. Sonunda Lenovo logosunda takılıp kaldı. Şimdi ne kapanıyor ne de tam açılıyor.

Şarjı bittince illa kapanacaktır ama bir keresinde aynısı bende de olmuştu ama Samsung logosunda kalıyordu tamirci yaptı istersen sende götür ya da belki hala güncelliyordur

Şarjı bittince illa kapanacaktır ama bir keresinde aynısı bende de olmuştu ama Samsung logosunda kalıyordu tamirci yaptı istersen sende götür ya da belki hala güncelliyordur
O kadar uzun sürmez diye düşünüyorum 5 kere kapanıp yeniden açıldı sonra yarım saattir böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç açma tuşuna ve ses kısma tuşuna veya güç açma ve ses açma veya sadece güç açma kapatma tuşuna 10-15 saniye basılı tutun kapanıp açılması gerekiyor.
Güç tuşu + Ses kısma tuşuna bastım kapandı şimdilik kapalı duruyor telefon desteği almadan tekrar açmak istemiyorum şimdilik teşekkürler sorun devam ederse mesai saatleri içerisinde Lenovo destek ile iletişime geçeceğim bakalım

Geri
Yukarı