Lenovo teknik servis

YavuzKyr

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle Sayın Technopat Yetkilileri konuyu yanlış yerde açtıysam kusuruma bakmayın. Şimdi konumuza dönelim. Bildiğiniz üzere bu pandemi sürecinde çoğunluğun yaptığı gibi evde ve bilgisayarı oldukça kullanıyorum. Bir gün işlemcim bozuldu ve oldukça yavaşlamaya başladı. Ben bunu bugün teknik servise verdim. Teknik Servis Elemanı bu durumla hiç karşılaşmamış bu yüzünden sorunu bulmam uzun sürebilir dedi. Benim sorum şu sizce kaç günde bilgisayar elime ulaşır ve daha önce Lenovo kullanıp teknik servisine gönderen varsa görüşlerini yazabilirse benim açımdan iyi olur.
Not: Garantisi yok, Ankara içerisinde Lenovo teknik servisi vardı oraya verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereye verdiniz? Ben de Lenovo teknik servis arıyorum aynı yere vermek istemem.
Öncelikle Sayın Technopat Yetkilileri konuyu yanlış yerde açtıysam kusuruma bakmayın. Şimdi konumuza dönelim. Bildiğiniz üzere bu pandemi sürecinde çoğunluğun yaptığı gibi evde ve bilgisayarı oldukça kullanıyorum. Bir gün işlemcim bozuldu ve oldukça yavaşlamaya başladı. Ben bunu bugün teknik servise verdim. Teknik Servis Elemanı bu durumla hiç karşılaşmamış bu yüzünden sorunu bulmam uzun sürebilir dedi. Benim sorum şu sizce kaç günde bilgisayar elime ulaşır ve daha önce Lenovo kullanıp teknik servisine gönderen varsa görüşlerini yazabilirse benim açımdan iyi olur.
Not: Garantisi yok, Ankara içerisinde Lenovo teknik servisi vardı oraya verdim.

Nereye verdiniz? Ben de Lenovo teknik servis arıyorum aynı yere vermek istemem.

Bildiğim kadarı ile Ankara'da 2 tane yer var. Yani öyle gösteriyor haritalar uygulamasında. Lakin ikisinin de telefon numarası aynı. Benim gönderdiğim yer elçilik taraflarındadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı