Lenovo ThinkBook 16P G4 21J80032TR nasıldır?

Cevabın için teşekkür ederim. Yordum seni hakkını helal et.

Aldığım bilgi şu. Bu arkadaşlar bilgisayarları yükseltip satıyorlar. Ram ve ssd olarak circual takıyorlar. Lenovo pc ye garanti veriyor sonradan eklenen parçalara da satıcı garanti veriyor.

After effects ve premiere pro Ram isteyen programlar. Tabi hızlı yazma meselesi de bunlar için önemli. O yüzden Ram ve ssd çok mühim benim için.

Bu arkadaş her sitede satışı var yorumları da çok iyi. Muhtemelen onlarda alacağım ama biraz tuzlu geldi fiyat. Yani beni için. Yoksa aşağı yukarı (oyuncu bilgisayarı profilinden çıkınca) fiyatlar 60 bin bandından açıyor kapıyı.

Yine de almadan önce cihazı canlı canlı görmek istiyorum. Marmara Park media markt da vardır diye umut ediyorum. Sitesine de hiç bakamadım ama...

Ekranı benim için önemli. Onu görmeden alamam.
Tekrar bilgiler için teşekkür ederim.

Bu arada type c ile şarj oluyor. Thunderbolt girişinden. Android cihazın varda deneyebilirsin. Sadece kendi adaptörü kadar hızlı şarj etmiyor ve yük altındayken kendi adaptörü watt olarak tam destekliyor. 240w dediler ama bu cihazı 240w isteyecek nesi var anlamadım açıkçası. Tahmini 120 ila 150w arası ol ası lazım adaptörü.
Bilgilendirme ve cevabınız için teşekkürler android kullanıcısıyım denerim şarj etmeyi.
240W muhtemelen oyun oynanırken biglisayara güç sağlaması içindir diye tahmin ediyorum.

Bilgilendirme ve cevabınız için teşekkürler android kullanıcısıyım denerim şarj etmeyi.
240W muhtemelen oyun oynanırken biglisayara güç sağlaması içindir diye tahmin ediyorum.
Evet evet. Yük altında kullanmayın diyorlar. Şarj etmek için cihaz destekliyormuş. Sanırım 85w'a kadar.

3200x2000 i9 13900h 68gb Ram versiyonunu alacağım. Tek sorun 4060 ekran kartı. Tabi bir de fiyatı :)

Geri
Yukarı