Lenovo V15 G2 82KD000JTX notebook alınır mı?

Bütçe
6000 TL

AbdullahT

Centipat
Arkadaşlar merhabalar. Soracağım laptop Lenovo V15 G2 82KD000JTX notebook ( https://www.epey.com/laptop/lenovo-v15-g2-82kd000jtx.html ) laptop hakkında bir bilgi bulamadım. Yeni çıktı galiba. Özellikleri ve fiyata bakınca bu fiyata en uygun bu gibi. Yapacağım şeyler çoğunlukla kodlamaya giriş (bilgisayar mühendisliği hazırlık sınıfındayım), Photoshop ve gündelik kullanım için. Oyun kısmını GeForce NOW üzerinden halledeceğim. 5500 6000 liralık bütçeyle tavsiyelere açığım. İyi forumlar.

Evet ben de pek bi'bilgi bulamadım o yüzden çekinerek aldım, resmi sitesinde ve youtubeda birkaç video vardı sadece.
Aynı serinin ryzen 3'lü versiyonunu az önce aldım. Geldiği zaman deneyimlerimi aktarırım; ısınıyor mu, ekranı nasıl, malzemesi iyi mi (çekincem malzeme kalitesi ve klavye konusunda çünkü görüntü olarak pek güvenilir gelmedi). Bir de garantisi bozulmuyorsa içini açıp ssd ve ram takviyesi yapacağım. Ben de tasarım öğrencisiyim ve günlük kullanım, solidworks, photoshop için aldım, umarım bu işlerim için yeterli olur.

Aynı serinin Ryzen 3'lü versiyonunu az önce aldım. Geldiği zaman deneyimlerimi aktarırım; ısınıyor mu, ekranı nasıl, malzemesi iyi mi (çekincem malzeme kalitesi ve klavye konusunda çünkü görüntü olarak pek güvenilir gelmedi). Bir de garantisi bozulmuyorsa içini açıp SSD ve RAM takviyesi yapacağım.

Ryzen 3'lusu de aklımdaydı fakat bütçem yetiyor açıkçası bu fiyata almışken bunu alayım dedim. Aslında gündelik kullanım açısından o fiyatta olur bilemedim açıkçası. Sizce çok fark var mı işlemci arasında.

Ryzen 3'lusu de aklımdaydı fakat bütçem yetiyor açıkçası bu fiyata almışken bunu alayım dedim. Aslında gündelik kullanım açısından o fiyatta olur bilemedim açıkçası. Sizce çok fark var mı işlemci arasında.
Hocam photoshop yapacağınızı söylüyorsunuz. O sebepten ötürü r7li alsanız bile yeridir. Yerinizde olsam r5lisini alıp olabildiğince çabuk ram miktarını artırırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı