Lenovo V155-15API Touchpad'i Aygıt Yöneticisinde Gözükmüyor

Mefta

Hectopat
Daha fazla  
Cihaz bugün elime geçti, Windows kurulumunu yaparken de yaptıktan sonra da ekranda imleç bir türlü belirmedi. Harici bir fare ile kurulumu yaptım, bilgisayarı açtığımda da ilk işim aygıtları kontrol etmek oldu. Aygıt yöneticisinde gözükmüyor hiçbir şekilde, dolayısıyla sürücüsünü elle yüklemeye çalışmış olmam faydasız kaldı.
Source\SynPD.inf PnpUtil return code 1 yazan bir not defteri bıraktı bana o kadar, sizce Windows kurulumunu mu bir yerlerde yanlış yaptım, çünkü kablosuz bağlantı sürücüsünü falan da elle yükledim, yoksa ürün mü arızalı, servise mi yollamalıyım? Hata ben de ise nasıl düzeltebilirim?
Aynı şekilde ekran kartım da gözükmüyor, dxdiag da göremedi aygıt yöneticisi de...

Son düzenleme:
Bir tanıdığımın laptopunda aynı sorun vardı ve bana getirmişti. Temiz kurulum yapmaya karar verdim ve kurulum ekranında touch padin çalıştığını farkettim, yani sorun yoktu. Tekrardan Windows kurulumunu, güncellemeleri ve sürücüleri kurup göndermiştim. Sizinki aynı şekilde olmayabilir fakat kurulum ekranında çalışıp çalışmadığını test edin ve düzgün bir temiz kurulum yapın. İşletim sistemini Microsoft'un sitesinden indirin.

Geri
Yukarı