Lenovo V330-15IKB alınır mı?

Hawein

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim laptop hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
2500-3500 TL aralığında günlük kullanım için önerilere açığım. FHD olmalı ve en az 3-4 sene kullanmam gerek.

Günlük kullanım için sıfır cihaz almak yerine 2.el cihazlara yönelirseniz paranız cebinizde kalır. Hemen hemen aynı güçte bir bilgisayarı 2000-2300₺ ye alabilirsiniz.

Günlük kullanım için sıfır cihaz almak yerine 2.el cihazlara yönelirseniz paranız cebinizde kalır. Hemen hemen aynı güçte bir bilgisayarı 2000-2300₺ ye alabilirsiniz.
2. el almayacağım fakat dediğiniz fiyat aralığında 3-4 sene kullanabileceğim tavsiyeniz varsa bakabilirim.

İyi akşamlar. Günlük kullanım için alacağımız için bütçeyi düşürmeye karar verdim. 2500tl civarı öneriniz varsa bekliyorum.
O fiyattaki laptoplarin donanimlarina pek hakim degilim ama olmazsa olmaz birkac ozelligi yaziyim. Ki %90 biliyorsunuzdur bir hatirlatma olsun.

SSD'siz model almayin. Windows 10 SSD'de calismasi icin tasarlanan bir OS.(Ya da sonradan SSD alip takin.)
Celeron ve Pentium modellerinden uzak durun. En az 4 thread'li bir sistem olsun.(2+2 ya da 4+0 vs.)
Gunluk kullanim icin harici ekran karti gerekmez ama ilerde oyun oynamak vs. isterseniz o olmadan olmayacagini bilin.
RAM en az 8GB olsun ya da aldiktan sonra 8'e yukseltin.
Almadan once urunun hangi tarihte ciktigina bakin. Onu bulamiyorsaniz icersindeki islemci ve ekran karti ne zaman cikmis bakin. Hepsiburada gibi sitelerde hala 2016'dan kalan urunler satiliyor. Eski urunler dogru fiyata alinir ise kotu degildir ama bu da i5 bu da i5 seklinde bilincsiz bir kiyaslama kaziklanmayi beraberinde getirir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı